Seko mums Šodien saziedoti jau 378.00 €

Palīdzēsim sagatavoties skolai!

Tuvojas jaunais mācību gads, un ar priecīgu satraukumu tam jau sākuši gatavoties bērni un viņu vecāki. Taču daudzās ģimenes, līdztekus priekam, ir neziņa un satraukums par spēju sagādāt visu skolai nepieciešamo.

Nabadzīgām ģimenēm, daudzbērnu ģimenēm, Ukrainas bēgļu ģimenēm rudens nāk ar izacinājumu un smaga jautājuma risināšanu, kā sagādāt visu nepieciešamo skolai. Tiek lūgta palīdzība mazajiem skolniekiem mācību līdzekļu, silta apavu pāra vai sporta apģērba iegādei, jo vecākiem vienkārši trūkst līdzekļu, lai bērnu nodrošinātu ar visu skolas apmeklēšanai nepieciešamo.

Palīdzēsim nabadzīgām Latvijas ģimenēm un Ukrainas bēgļu ģimenēm sagatavoties skolai!

Ukrainas bēgļu ģimenēm ziedot iespējams arī praktiskas skolas lietas, nogādājot tās AKROPOLE RĪGA un AKROPOLE ALFA tirdzniecības centros, kuros izvietotas īpašas ziedojumu kastes.

Projekts ievietots portālā 02.08.2022

Projekts noslēgts 22.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Mazo sirsniņu cerības

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 579.68 €