Seko mums Šodien saziedoti jau 2,555.50 €

Palīdzēsim Nikam sadzirdēt savu māmiņu

Paldies par ziedojumiem!

Nikam ir 12 gadi un ir abpusēja sensoneirāla smaga ceturtās pakāpes vājdzirdība. Zēns ir dzīvespriecīgs un aktīvs, interesējas par visu, kas saistīts ar motosportu un autosportu. Jau no mazotnes māk lasīt cilvēku teikto no lūpām, jo dzirdes zudums neļauj saklausīt.

Problēmas sagādā mācības, jo vājdzirdības dēļ Niks nespēj saklausīt skolotāja teikto. Valodas apguve ir ļoti apgrūtināta, jo valsts izsniegtie dzirdes aparāti pilnā mērā nenodrošina valodas saklausīšanas iespējas, jo ikdienas trokšņi ļoti bieži ir vienādā skaļuma līmenī ar valodas skaņām.

Tāpēc, lai izšķirtu valodu troksnī un veicinātu tās apguvi, modernās tehnoloģijas ir radījušas daudzkanālu digitālos dzirdes aparātus, kas noslāpē fona trokšņus un izvērtē ienākošos signālus, filtrējot valodas skaņas no fona trokšņiem. Lai palīdzētu Nikam sadzirdēt savu māmiņu, neieciešami divi digitālie dzirdes aparāti Widex Inteo IN-19. To kopējās izmaksas ir 2200 lati.

Saziedosim nepieciešamo summu! Palīdzēsim Nikam sadzirdēt savu māmiņu!

Projekts portālā ievietots 24.11.2009, pēdējās izmaiņas 14.12.2009

Projekts ievietots portālā 24.11.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

10 Lapsas Ukrainai

Palīdzība Danielam Stepanovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

480 053.88 €