Seko mums Šodien saziedoti jau 631.00 €

Palīdzēsim mūsu četrkājainajiem draugiem

Dzīvnieki nonāk patversmē “OTRĀ MĀJA” dažādu iemeslu dēļ. Dažus no tiem izmet bezatbildīgi saimnieki, citi sāk klaiņot pēc saimnieku nāves, bet daži vienkārši nejauši apmaldās un nevar atrast atpakaļceļu uz mājām. Daugavpils dzīvnieku patversmē "OTRĀ MĀJA" nonākušie kaķi un suņi uzturās patversmē līdz pat brīdim, kad dzīvniekiem tiek atrastas jaunas mājas. 

Patversmes darbinieki dara visu iespējamo, lai dzīvnieki te justos pēc iespējas labāk un ērtāk. Patversmē nonākušie dzīvnieki tiek sterilizēti, vakcinēti, apstrādāti pret parazītiem un čipēti. Reģistrējot jaunu saimnieku vai atgriežot suņi vai kaķi tā iepriekšējam saimniekam, tas tiek reģistrēts Latvijas datu bāzē.

Dzīvnieku uzturēšana un ārstēšana patversmē “Otrā māja” lielākoties ir iespējama, tikai pateicoties līdzjūtīgo cilvēku atbalstam! Lai gan tiek darīts viss, kas iespējams, lai atrastu jaunas mājas, ne visos gadījumos tas izdodas ātri. Un arī "jauno" dzīvnieku ir tikpat daudz, kā to, kas dodas uz jaunajām mājām. 

Patversmē regulāri tiek uzturēti 30 suņi un 20 kaķi. Viena suņa barošana un aprūpe dienā izmaksā vidēji 4.50 EUR, kaķa- 2.50 EUR/dienā. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti dzīvnieku barības iegādei, aprīkojuma iegādei, veterinārmedicīnas izdevumi segšanai, malkas iegādei, komunālo izdevumu segšanai, kā arī kancelejas preču iegādei. 

Ziedot iespējams, arī dodoties ciemos uz patversmi. Dzīvniekus iepriecinās konservi un sausā barība, jaunas vai lietotas pastaigu pavadas un kakla siksnas, segas, palagi un dvieļi. Patversmi iespējams atbalstīt, arī vedot malku vai briketes.

Informācija par patversmi: https://www.otramaja.lv/lv/

 

Projekts ievietots portālā 29.04.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Izdari sirds darbu!

Palīdzība Montai Vasarai-Beķerei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

77 701.89 €