Seko mums Šodien saziedoti jau 514.72 €

Palīdzēsim mūsu četrkājainajiem draugiem

Dzīvnieki nonāk patversmē “OTRĀ MĀJA” dažādu iemeslu dēļ. Dažus no tiem izmet bezatbildīgi saimnieki, citi sākuši klaiņot pēc saimnieku nāves, bet daži vienkārši nejauši apmaldās un nevar atrast atpakaļceļu uz mājām.

Patversmē nonākušie kaķi un suņi uzturas patversmē tik ilgi, cik ir nepieciešams, lai atrastu jaunos saimniekus, jo patversmes “OTRĀ MĀJA” pamatnoteikums un pamatprincips ir neiemidzināt dzīvniekus. Patversmes darbinieki dara visu iespējamo, lai dzīvnieki justos pēc iespējas ērtāk un labāk. Patversmē nonākušie dzīvnieki tiek sterilizēti, vakcinēti, apstrādāti pret parazītiem un čipēti. 

Dzīvnieku uzturēšana un ārstēšana patversmē lielā mērā ir iespējama tikai pateicoties līdzjūtīgo cilvēku atbalstam! Tiek darīts viss iespējamais, lai dzīvnieki atrastu jaunas mājas, tomēr katru gadu patversmē nonāk aptuveni tikpat liels dzīvnieku skaits, cik dodas uz jaunām mājām. Patversmē regulāri tiek uzturēti 30 suņi un 20 kaķi. Viena suņa barošana un aprūpe izmaksā vidēji 4,50 EUR dienā, kaķim - 2,50 EUR dienā.
Visi saziedotie līdzekļi tiks izmantoti patversmes iemītnieku barošanai, uzturēšanai un veterinārā ārsta pakalpojumu izdevumu segšanai. 

Patversme "OTRĀ MĀJA" vienmēr priecājas arī par ciemiņiem. Ja vēlaties sagādāt "ciemakukuli", tad iemītniekiem visvairāk noderētu barība, jaunas vai lietotas kakla siksnas un pavadas, malka vai briketes kā arī segas, palagi un dvieļi guļvietām.

Patversme "OTRĀ MĀJA" atrodas Daugavpilī, Vēži-1, Demenes pagasts, Daugavpils novads, Latvija, LV-5442. Mājas lapa: www.otramaja.lv 

Nepieciešamās izmaksas gadā:
Dzīvnieku barošana: 12502.00 EUR;
Dzīvnieku uzturēšana (t.sk. bļodu iegāde, uzkopšana, aprīkojuma iegāde, remonta materiālu iegāde u.c.): 4232.06 EUR;
Patversmes uzturēšanas izdevumi (apkure, komunālie maksājumi): 800.66 EUR;
Veterinārmedicīnas pakalpojumi: 8480.08 EUR;
Suņu un kaķu kopēju atalgojums: 16007.61 EUR;
Administratīvie izdevumi: 1152.05 EUR.

 

Projekts ievietots portālā 15.05.2018

Projekts noslēgts 31.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Maratam

Programma AVANTI

Palīdzība Andrim Vasko

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 356.86 €