Seko mums Šodien saziedoti jau 11,024.29 €

Palīdība Diānai Orlovai

Mērķis: rehabilitācija 5 gadus vecai meitenītei.

Gadā nepieciešami: 6467 lati

Diānai ir 5 gadi. Meitenīte piedzima 29/30 grūtniecības nedēļā un svēra 1 kg 298 g, augums 37 cm.
Diāna ir viena no dvīņiem. Diagnozi bērnu cerebrālā trieka Diānai uzstādīja 3. dzīvības nedēļā.

Šajos gados ir saņemti vairāki rehabilitācijas kursi gan Latvijā, gan Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Ir sasniegti labi rezultāti, bet, lai meitene varētu sākt staigāt patstāvīgi un varētu ar māsiņu rotaļāties ir nepieciešams saņemt vēl vismaz trīs rehabilitācijas kursus rehabilitācijas centrā Truskavecā. Tam nepieciešami 6467 lati.

Māmiņa savas meitiņas audzina viena pati un tādu summu iekrāt nevarēs.
Diāna iet bērnudārzā. Patīk grāmatas, pārrunāt redzēto. Zina pamatkrāsas, pazīst atsevišķus burtus, labprāt iesaistās praktiskās nodarbībās. Meitene labi komunicē ar vienaudžiem.
 Tiek piemērotas arī individuālās nodarbības kā speciālā pedagoģija, logopēdija, mūzikas terapija, ritmika, ārstnieciskā vingrošana.

 Diānas mamma ļoti cer uz labu cilvēku atbalstu. Milzīgs paldies par iepriekš jau sniegto atbalstu!

Projekts ievietots portālā: 12.09.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Guntaram Lāčkokam

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 574.67 €