Seko mums Šodien saziedoti jau 74,453.03 €

Operācija Renātam Kirilovam

Divpadsmit gadus vecais Renāts mācās Bauskas speciālā skolā. Kopš bērnības zēnam ir bērnu cerebrālā trieka, kā rezultātā viņam ir runas un kustību traucējumi.

Lai Renāts varētu runāt un staigāt, ir ieguldīts milzīgs darbs un līdzekļi - regulāri apmeklētas fizioterapijas nodarbības, baseins, logopēds, osteopāts, reitterapija, delfīnterapija, rehabilitācijas kursi. Pateicoties ziedotāju atsaucībai, 2010. gadā Minhenes ortopēdiskajā klīnikā Renātam tika veikta kāju- gūžu operācija. Pēc operācijas Renāts sāka staigāt!

Ar sabiedrības palīdzību un ģimenes neatlaidību Renāts runā, staigā, interesējas par apkārt notiekošo, piedalās skolas svētku pasākumos. Zēnam patīk braukt ar trīsriteni, interesē dators, ļoti patīk skatīties TV sporta spēles. Apmeklē bērniem – invalīdiem rīkotos sporta pasākumus, koncertus.

Renātam strauji augot, kāju stāvoklis strauji pasliktinās. Zēnam patstāvīgi pārvietoties paliek aizvien grūtāk. Problēmas ir pēdās un notiek ceļgalu deformācija uz iekšpusi. Konsultējoties ar vācu ārstu par turpmāko ārstēšanu un rehabilitāciju, tika nozīmēta atkārtota kāju - gūžu operācija. Operācijai Minhenes ortopēdiskajai klīnikā, ceļa izdevumiem kopā nepieciešami 15886 eiro.  Ģimenes rīcībā šādi naudas līdzekļi nav pieejami, tāpēc ģimene lūdz cilvēku palīdzību Renāta operācijai Vācijas klīnikā.

Renāta vecāki jau iepriekš pateicīgi ziedotājiem par atsaucību, līdzjūtību un sapratni.

Palīdzēsim Renātam!

Projekts ievietots portālā 25.01.2016

Projekts noslēgts 28.06.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Marutai Castrovai

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 032 601.05 €