Seko mums Šodien saziedoti jau 2,379.28 €

Namiņš bērniem 2018

Krīzes centrs „Namiņš”  Aucē darbojas jau vairāk kā 15 gadus, savukārt Auces latviešu biedrība ar labdarību nodarbojas jau no 1998.gada. Šobrīd, 2018.gadā, "Namiņu" apmeklē 19 daudzbērnu ģimenes, kurās aug 75 bērni. No tiem 44 audzēkņi ir skolas vecumā, 31 pirmsskolas. Starp viņiem ir tādi, kuri aug ģimenē un neapmeklē bērnu dārzu.

Bērni centrā ierodas pēc mācībām skolā. Šeit viņi paēd pusdienas (pārsvarā zupas) un pavada brīvo laiku, spēlējot dažādas galda spēles, tajā skaitā tenisu. Katrā nedēļas dienā „Namiņā” notiek kāda nodarbība, piemēram, deju grupa piektdienās, pasaules mācība trešdienās. Bērni zīmē, dzied, spēlē teātri. Ikdienā, ja skolā nav kādi pēcstundu pasākumi, centrā ierodas 25-30 audzēkņi. „Namiņā” tiek svinēti arī svētki. Īpaši liels pasākums ir Ziemassvētki, kad ierodas Ziemassvētku vecītis. Katru gadu šiem svētkiem par godu audzēkņi iestudē ludziņu, jaunas dejas un dziesmas. Arī centra atbalstītaju ierašanas pieskaitāma pie svētkiem, un tad audzēkņi labprāt rāda savas prasmes.

Katru dienu bērni, kuri dzīvo ārpus Auces, uz mājām tiek izvadāti ar auto. Aprūpē esošo ģimeņu bērni „Namiņā” saņem apģērbu, apavus un mācību līdzekļus. Divas reizes mācību gadā "Namiņa bērni" dodas ekskursijās. 

"Namiņam" nepieciešams ziedotāju atbalsts, lai nodrošinātu bērniem launagu, nodrošinātu apkuri "Namiņā", kā arī palīdzētu ģimenēm iegādāties mācību līdzekļus pirms skolas uzsākšanas. 

Projekts ievietots portālā 23.05.2018

Projekts noslēgts 01.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Stiprini stipros

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Mazo sirsniņu cerības

Dakteris Poga

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

654 554.88 €