Seko mums Šodien saziedoti jau 10,681.67 €

Lielas rūpes par mazajiem!

LIELAS RŪPES PAR MAZAJIEM – LAI BĒRNS SLIMNĪCĀ NEBŪTU VIENS!

“Mana misija ir to IEAUKLĒT šajās tikšanās reizēs un pateikt - Tu esi mīlēts un Tu esi gribēts"!

Projekts "Lielas rūpes par mazajiem" sniedz atbalstu bērniem no bērnu namiem un aprūpes iestādēm, kuri slimnīcā nonāk pavisam vieni. Aprūpes iestāde auklīti, audzinātāju bērniņam slimnīcā nodrošināt nespēj personāla trūkuma vai noslogojuma dēļ. Savukārt, slimnīcas personāla galvenais uzdevums ir veikt bērna medicīnisko aprūpi, kas ierobežo viņu iespējas bērnam vienkārši būt līdzās. Ar problēmu nodrošināt personu, kas būtu līdzās bērnam slimnīcā sastopas arī audžuģimenes, aizbildņi, adoptētāji, kuri rūpējas par vairākiem bērniem, kā arī daudzbērnu ģimenes.

Projekts dod iespēju algot 5 AUKLĪTES, kuras ir līdzās institūciju, uzņemošo ģimeņu un daudzbērnu ģimeņu bērniem, kuri BKUS ārstējas vieni. AUKLĪTE atsaucas bērna vajadzībām - veic ikdienas aprūpi, pavada uz procedūrām, atbild uz viņa emocijām, ir blakus, veido drošu piesaisti ar bērnu, pakāpeniski rada drošības sajūtu, mazina stresu un veicina atveseļošanās procesu.

AUKLĪTE cīnās kopā ar tiem mazulīšiem, kuri pasaulē ieradušies pāragri, un tik pat ļoti satraukuma domas palīdz kliedēt pusaudžiem. Mieru cauri dziesmām nes bērniem, kuri spēj atbildēt tikai ar acu skatu vai vienmērīgu sirds ritmu. Patiesā mīlestībā ir blakusbērnam, kurš ilgojas miera un klātbūtnes esot slimnīcā. 

Biedrība "Latvijas Kristīgā alianse bāreņiem" īsteno projektu "Lielas rūpes par mazajiem" kopš 2018.gada un līdz 2020.gadam sniegts atbalsts jau 126 bērniem.

Palīdzēsim mazajiem slimnieciņiem būt mīlētiem!

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

Projekts ievietots portālā 26.04.2021

Projekts noslēgts 14.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Olgai Romanovai

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 123 016.72 €