Follow us Today has already donated 8,889.50 €

Lielas rūpes par mazajiem! 2021

LIELAS RŪPES PAR MAZAJIEM – LAI BĒRNS SLIMNĪCĀ NEBŪTU VIENS!

“Mana misija ir to IEAUKLĒT šajās tikšanās reizēs un pateikt - Tu esi mīlēts un Tu esi gribēts"!

Projekts "Lielas rūpes par mazajiem" sniedz atbalstu bērniem no bērnu namiem un aprūpes iestādēm, kuri slimnīcā nonāk pavisam vieni. Aprūpes iestāde auklīti, audzinātāju bērniņam slimnīcā nodrošināt nespēj personāla trūkuma vai noslogojuma dēļ. Savukārt, slimnīcas personāla galvenais uzdevums ir veikt bērna medicīnisko aprūpi, kas ierobežo viņu iespējas bērnam vienkārši būt līdzās. Ar problēmu nodrošināt personu, kas būtu līdzās bērnam slimnīcā sastopas arī audžuģimenes, aizbildņi, adoptētāji, kuri rūpējas par vairākiem bērniem, kā arī daudzbērnu ģimenes.

Projekts dod iespēju algot 5 AUKLĪTES, kuras ir līdzās institūciju, uzņemošo ģimeņu un daudzbērnu ģimeņu bērniem, kuri BKUS ārstējas vieni. AUKLĪTE atsaucas bērna vajadzībām - veic ikdienas aprūpi, pavada uz procedūrām, atbild uz viņa emocijām, ir blakus, veido drošu piesaisti ar bērnu, pakāpeniski rada drošības sajūtu, mazina stresu un veicina atveseļošanās procesu.

AUKLĪTE cīnās kopā ar tiem mazulīšiem, kuri pasaulē ieradušies pāragri, un tik pat ļoti satraukuma domas palīdz kliedēt pusaudžiem. Mieru cauri dziesmām nes bērniem, kuri spēj atbildēt tikai ar acu skatu vai vienmērīgu sirds ritmu. Patiesā mīlestībā ir blakusbērnam, kurš ilgojas miera un klātbūtnes esot slimnīcā. 

Biedrība "Latvijas Kristīgā alianse bāreņiem" īsteno projektu "Lielas rūpes par mazajiem" kopš 2018.gada un līdz 2020.gadam sniegts atbalsts jau 126 bērniem.

Palīdzēsim mazajiem slimnieciņiem būt mīlētiem!

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

The Project is placed online on: 26.04.2021

Project completed 14.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sofijai Sirmei

Glābsim Kristīnu un Serhii

Help for Ukrainians with leg amputations

Palīdzība Markam Bindukam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 856.94 €