Seko mums Šodien saziedoti jau 3,254.12 €

Lielā Talka 2014

Latvija ir pietiekami liela, lai mums visiem pietiktu vietas, kur dzīvot un kur augt nākamajām paaudzēm. Latvija ir pietiekami maza, lai mēs visi kopā spētu tai atdot agrāko tīras un sakoptas valsts godu. 

Tāpēc 2014. gada 26. aprīlī visā Latvijas teritorijā atkal notiks vides sakopšanas akcija „Lielā Talka”, kur piedalīties aicināts ikviens, kam nav vienaldzīga mūsu zeme, tās šodiena un nākotne.

Lielās Talkas galvenā ideja ir balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu. Lielās Talkas idejas autore ir rakstniece Annas Žīgure, bet pati ideja aizgūta no igauņiem, kas vides sakopšanu visas valsts mērogā pirmoreiz rīkoja 2008. gada 3. maijā. Lielās Talkas projekta mērķis ir līdz 2018. gadam, Latvijas 100. dzimšanas dienai, padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē – dot iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudināt iedzīvotājus pašiem labiekārtot un rūpēties par vidi sev apkārt.

Bet, ja tomēr Lielajā Talkā nevari piedalīties, Tev IR vēl iespēja, kā palīdzēt veidot tīru un zaļu Latviju – ar savu ziedojumu atbalstīt Lielās Talkas kustību. Tās mērķis ir sakopt Latvijas vidi, kā arī labiekārtot pagalmus, atjaunot un ierīkot drošus bērnu rotaļu laukuma elementus ( šūpoles, smilšu kastes, vingrojamos stieņus, kāpelējamos u.c.), neaizmirstot arī par apzaļumošanas darbiem.

Lai iegādātos Lielai Talkai nepieciešamo inventāru kā, piemēram, darba cimdus kā arī, lai palīdzētu labiekārtot namu pagalmus, ir nepieciešami EUR 5 000,00.

Projektu realizē: projekts „Pēdas”, domubiedru grupa „Tīri meži” un Latvijas Pašvaldību savienība, iesaistot atbalstītāju loku. Lielās Talkas patrons ir Valsts prezidents Andris Bērziņš. 

Vairāk par Lielo Talku un iespēju piedalīties Latvijas sakopšanā var uzzināt mājas lapā http://www.talkas.lv/

Paldies Jums!

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Projekts ievietots portālā 14.03.2014

Projekts noslēgts 28.04.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

DOD PIECI 2021

Palīdzība Anastasijai Romančukai

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Agatai Tretjakai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 616 600.66 €