Seko mums Šodien saziedoti jau 1,551.50 €

Līdzskaņa

Jebkurš vārds veidojas no patskaņiem un līdzskaņiem. Lai patskaņi varētu izskanēt visā savā krāšņumā, viņiem ir nepieciešami līdzskaņi. Arī māksliniekiem, lai viņi varētu strādāt, ir vajadzīga sava atbalsta grupa – gan menedžments, gan skatītāji un klausītāji, gan vienkārši līdzcilvēki, kuri ar savu darbību un klātbūtni iedvesmo darbu radīšanai jeb vienkārši “līdzskaņi”.

Nonākot grūtībās, apkārtējo palīdzība jeb “līdzskaņa” nelaimē ir vajadzīga vairāk nekā jebkad. Nejusties vienam. Just, ka kāds ir līdzās.

Radošās industrijas pārstāvi nereti saskaras ar ilgstošām problēmām, kas liedz turpināt strādāt iemīļotajā profesijā, tajā skaitā arī mūzikas izpildītāji un producenti. Negadījumi vai slimība var būt smags trieciens radošās industrijas pārstāvim un viņa ģimenei. Izaicinājums var būt došanās pensijā pēc mūža, kas pavadīts aktīvā sabiedriskā dzīvē savā arodā.

Fonds “Līdzskaņa” lūdz sabiedrības atbalstu, lai sniegtu palīdzību mūziķiem, mūzikas izpildītājiem un producentiem, kas nonākuši dzīves grūtībās. Mūziķiem tiks sniegta gan praktiska, gan psihosociāla palīdzība.

Mūziķiem varat palīdzēt ziedojot Ziedot.lv portālā vai www.lidzskana.lv mājas lapā, kur par ziedojumu varēsiet saņemt dažādus mūzikas diskus un citas lietas, kas saistītas ar mūziku.

Projekts ievietots portālā 30.01.2017

Projekts noslēgts 31.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Poga

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Palīdzība Jevgenijai Ikkertei

Dāvana jaundzimušajiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

337 698.09 €