Seko mums Šodien saziedoti jau 930.00 €

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem 2023

Latviešu - ukraiņu mūziķi Katrīna Gupalo un Edgars Vilcāns sadarbībā ar biedrību “Tavi draugi” aicina ziedot Ukrainas brīvprātīgo kaujas vienībai Kaukāzs”, kuras lielākā daļa ir Ukrainas armijas karavīri, kuri aizstāv Ukrainu kaujās Donbasā jau no 2014. gada. Kaujas vienība “Кaukāzs" izveidota 2022. gadā, darbojas visās kara zonās un iekļauta Ukrainas pašaizsardzības spēkos. Lai aizsargātu Ukrainu viņiem ir nepieciešami divi automašīnas radioaparāti, droni, karavīru formas un lietus pončo.

Katrīna Gupalo ar Edgaru Vilcānu ir īstenojuši, iniciējuši un aktīvi iesaistījušies jau vairākās Ukrainas atbalsta akcijās, tai skaitā akcijā “Džips ukraiņu aktierim - snaiperim”, Latvijas Radio labdarības akcijā “Dod Pieci”, projektā “Latvia for Ukraine: Resistance” un Osokina Brīvības festivālā Ukrainai. Katrīna un Edgars, radot jaunas dziesmas un koncertprogrammas, vēlas iedvesmot un motivēt savus klausītājus turpināt palīdzēt ukraiņiem cīņā par brīvu Ukrainu un Eiropu. Abi mūziķi aicina ziedot Ukrainas atbalstam un dāvā klausītājiem visā Latvijā koncertprogrammu Tas ir laiks”, kurā skanēs latviešu un ukraiņu spēka dziesmas.

Biedrība “Tavi draugi” sagādās visu nepieciešamo un nogādās to kaujas vienībai.

Projekts ievietots portālā 02.05.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Viesturam Veisam

Karo droši!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 808.54 €