Seko mums Šodien saziedoti jau 1,235.00 €

Laima RendezVous Jūrmala Ukrainas bērniem

Krievijas armija ir sagrāvusi ukraiņu dzīves, mājas un ģimenes. Visiem Ukrainas bērniem ir nolaupīta bērnība. Tēvi palikuši aizstāvēt dzimteni, bet māmiņas ar bērniem, mērojot tūkstošiem kilometrus, devušās bēgļu gaitās. Dzīve svešumā ir jāsāk no nulles - pagaidu mājoklis, pagaidu darbs, pagaidu skola un draugi. Tam kāt nāk neziņa vai būs mājas, kur atgriezties. 

Festivāls Laima RendezVous Jūrmala pulcē māksliniekus no Ukrainas, Gruzijas, Moldovas, Apvienotās Karalistes, Polijas, Portugāles, Igaunijas, Izraēlas, Latvijas lai atgādinātu par to, ka turpinās karš Ukrainā, ka mēs to nedrīkstam aizmirst ikdienā un aicinām ziedot karā cietušajiem - vismazāk aizsargātajai daļai - ukraiņu bērniem! Ziedojumi dos iespēju nosūtīt humāno palīdzību ukraiņu bērniem, karavīru bērniem būs iespēja apmeklēt psihoemocionālo nometni Latvijā, kā arī indivduālu palīdzību bēgļu gaitās esošajiem bērniem.

*Pirmajiem 100 ziedotājiem, kuri veicot ziedojumu norādīs e-pastu, nosūtīsim ielūgumu uz festivāla Laima RendezVous Jūrmala koncertu.

Ziedojumu tālrunis 9000 6861 (maksa par zvanu 4,27 EUR)

--- --- ---

The Russian army has ruined the lives, houses and families of Ukrainian people. The childhoods of all Ukrainian children have been stolen. Fathers have stayed in the country, but mothers together with children have travelled for thousands of kilometres, becoming refugees.

Life in a foreign state must be started from scratch - temporary housing, temporary work, temporary school and friends. With that comes uncertainty whether there will be a home to go back to.

The festival Laima RendezVous Jūrmala brings together artists from Ukraine, Georgia, Moldova, the United Kingdom, Poland, Portugal, Estonia, Israel, Latvia, to remind us that the war in Ukraine continues and that we must not forget it. We call for donations to the most vulnerable part of the war - the Ukrainian children! Donations will enable for the humanitarian aid to be sent to Ukrainian children. The soldiers' children will have the opportunity to visit the psychoemotional camp in Latvia, as well as the individual assistance to the children of refugees.

* For the first 100 donors who will add an e-mail address to the donation, we will send an invitation to the Laima RendezVous Jūrmala festival.

Projekts ievietots portālā 14.07.2023

Projekts noslēgts 01.11.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Reinim Ķerim

3D printeri Ukrainas armijai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 782 113.54 €