Seko mums Šodien saziedoti jau 121.00 €

Labestības diena 2011

Labdarības akcijā „Labestības diena 2011" palīdzība tiks sniegta  51 bērniem. Par saziedotajiem līdzekļiem LVL 215301,83 bērni saņems ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumus, operāciju apmaksu, tehniskos palīglīdzekļus.
Saziedotie līdzekļi tiek izlietoti visa gada garumā, jo ir bērni, kuriem ārstniecības un rehabilitācijas posms ir garš un ilgstošs. Par to, kas katru mēnesi tiek paveikts par saziedoto naudu, ziņojam ikmēneša atskaitēs.

 Ar   aprakstiem par bērniem, kam tiks sniegta palīdzība no  Labestības dienā saziedotajiem līdzekļiem, varat iepazīties šeit

 Bērniem, kuriem neizdevās palīdzēt šajā akcijā, tiks vākti līdzekļi individuāli portālā Ziedot.lv.

Sirsnīgs paldies visiem!

Ir brīži, kad neiespējamais kļūst iespējams un brīnumi notiek!
Pirms 5 gadiem, kādā saulainā maija dienā mēs kopā radījām Labestības dienu. Dienu, kad labas domas domājot un krietnus darbus darot, esam palīdzējuši 204 bērniem visā Latvijā. Esam palīdzējuši bērniem dzirdēt, redzēt, staigāt un dzīvot. Dienu, kas kļuvusi par mūsu visu labestības svētkiem.

Paldies visiem labajiem un atsaucīgajiem cilvēkiem, kuri nepalika vienaldzīgi un ar saviem ziedojumiem palīdzēja sasniegt bērnu un viņu vecāku sapņus – izveseļoties!

2011.gada Labestības dienā palīdzību gaida  bērni, kuriem ir nepieciešama mūsu palīdzība. Lai Aleksandrs (5 gadi) dzirdētu, Timofejs (3 gadi) redzētu, Elīna (16 gadi) staigātu un Ernests (3 gadi) dzīvotu, ir nepieciešami 27755,15 lati! Saziedosim šo naudu Labestības dienā 29. maijā!

Par Elīnu (16 gadi)
Elīnai ir 16 gadi, šogad viņa beigs 9. klasi. Meitenei piedzimstot ārsti diagnosticēja skoliozi. Slimība progresē un meitenei deformējušās arī kājas. Steidzami nepieciešama kreisās gūžas operācija Minhenes ortopēdiskajā klīnikā. Lai to paveiktu nepieciešami 15810,65 lati.

Par Ernestu (3 gadi)
Ernests piedzima vesels, auga un attīstījās kā pēc grāmatas. Viena gada un trīs mēnešu vecumā zēns ļoti smagā formā pārslimoja meningītu ar dažādām  blakus komplikācijām, kā rezultātā ļoti nopietni tika bojātas galvas smadzenes. No slimnīcas puisēns atgriezās pilnīgi nekustīgs, bez acu skata fiksācijas, ar zondes barošanu un krampju lēkmēm. Ārstēšanās ir devusi rezultātus. Ernests mācās pārvietoties un ir iemācījies ēst pats. Puisēnam nepieciešama cilmes šūnu terapija Vācijas klīnikā „XCell – Center”. Lai Ernests saņemtu šo terapiju nepieciešami 6394,50 lati.

Par Aleksandru (5 gadi)
Zēnam 9 mēnešu vecumā ārsti konstatēja sensoneirālo vājdzirdību. Puisēns dzīvoja pilnīgā klusumā. Aleksandram 1,5 gadu vecumā tika ieoperēts implants. Sākās garš un smags ārstniecības posms un ir pirmie rezultāti. Lai Aleksandrs spētu sazināties ar apkārtējiem, zēnam nepieciešami  2,5 mēneši ilgi ārstniecības kursi Sanktpēterburgas ārstniecības centrā bērniem ar runas un dzirdes pataloģiju. Lai Aleksandrs dzirdētu nepieciešami 3000 lati.

Par Timofeju (3 gadi)
Timofejs piedzima priekšlaicīgi. Dzimšanas brīdī viņš svēra vien kilogramu. Timofejam ir neiznēsāta bērna retinopātija. Puisītis jau pārcietis vairākas acu operācijas, kas glāba acis kā orgānu. Šobrīd Timofejs atšķir vien spilgtu gaismu un orientējas ar tausti un balsi. Lai Timofejs redzētu, zēnam 2011. gadā  Pēterburgas klīnikā jāveic 2 acu  operācijas. Lai to paveiktu, nepieciešami 2550 lati!

Labdarības akcijas galvenais mērķis ir uzlabot šo smagi slimo bērnu dzīves kvalitāti un palīdzēt dzīvot pēc iespējas pilnvērtīgāku dzīvi. Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauti valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība un atbalsts ir ļoti nepieciešams.

Labestības dienā, 29. maijā LNT, Ziedot.lv un Swedbank aicina ikvienu piedalīties Labestības dienas pasākumos visu dienu pie Kongresu nama Kronvalda parkā.

Noslēguma pasākums labestības maratonam vakara tiešraidē plkst. 20:15 LNT kanālā! 

Ziedot bērnu veselībai iespējams portālā Ziedot.lv, zvanot uz labdarības tālruni 90006383 (1 lats), kā arī ziedojumu kastītēs Swedbank, Rimi un Supernetto visā Latvijā. Ziedo un saņem Labestības sirsniņu!

Projektu īsteno: LNT, Swedbank un Ziedot.lv. Projekta partneris ir lielveikalu tīkls Rimi un Supernetto.

Projekts ievietots portālā 03.05.2011

Projekts noslēgts 08.06.2011

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Arturam Mūrniekam

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 634 503.66 €