Seko mums Šodien saziedoti jau 3,214.12 €

Labestības diena 2010

Sirsnīgs paldies visiem, kas ziedoja Labestības dienā! Pateicoties līdzcilvēku atsaucībai, šogad kopā palīdzēsim 69 bērniem redzēt, dzirdēt, staigāt un dzīvot! Kopā esam saziedojuši 207 767,25 latus, kuri visi 100% tiks novirzīti palīdzības sniegšanai bērniem.  

Ar visu bērnu aprakstiem, kam tiks sniegta palīdzība no  Labestības diena, varat iepazīties šeit. Aicinām arī katru mēnesi sekot līdzi ziedojumu izlietojumam un atskaitēm sadaļā "Atskaite"!


Par Labestības diena 2010:

Labestības diena ir kļuvusi par simbolu cilvēku sirsnībai un iejūtībai. Jau ceturto gadu kopīgā LNT, Ziedot.lv, Swedbank un tautas akcijā slimo bērnu ģimenēm sniedzam cerību dzirdēt, redzēt, staigāt un dzīvot. Līdz šim kopā esam palīdzējuši 135 bērniem.  Arī šogad mēs varam būt vienoti un sniegt bērniem veselību un pilnvērtīgāku dzīvi, jo bez sabiedrības palīdzības tas nebūtu iespējams!

 2010.gada Labestības dienā palīdzēsim bērniem, kuriem iedzimtu slimību vai traģisku nelaimes gadījumu dēļ ir nepieciešama sarežģīta  ārstniecība un rehabilitācija. Lai Lana (1,5 gadi) dzirdētu, Rolands (3 gadi) redzētu, Anna (19 gadi) staigātu un Vladislavs (5 gadi) dzīvotu, ir vajadzīgi 33646,34 lati! Saziedosim šo naudu Labestības dienā 30.maijā!

 Par Rolandu (3 gadi). Rolands piedzima priekšlaicīgi. Ārsti noteica diagnozi - neiznēsāta bērna retinopātija, tīklenes atslāņošanās 5. pakāpē, kas nozīmē, ka puisītis ir neredzīgs. Tagad Rolandam ir trīs gadi. Viņš nestaigā, nesēž un nerāpo. Tikai pēc vairākām rehabilitācijām zēns iemācījies gultiņā nostāties uz savām kājām. Pēc divām pārciestām operācijām mazais jau jūt saules gaismu! Lai Rolands redzētu, viņam Pēterburgā jāveic acu tīklenes operācija. Lai to paveiktu, nepieciešami 1800 lati!

 Par Lanu (1,5 gadi). Lanai ir tikai pusotrs gadiņš un viņa ir aktīva maza meitene,  kura diemžēl  nedzird māmiņas balsi. Uzreiz pēc Lanas dzimšanas viņai tika noteikta diagnoze – abpusēja sensoneirāla izteikti smagas pakāpes vājdzirdība. Meitenei  ir lineārais dzirdes aparāts, taču tas pastiprina katru troksni un mazajai rada vēl lielākas ciešanas. Ģimene Lanu ik nedēļu ved uz dzirdes centru, taču bez digitālā dzirdes aparāta meitene runāt neiemācīsies. Viņai nepieciešams digitālais dzirdes aparāts. Lai Lana dzirdētu, nepieciešami 2200 lati!

 Par Annu (19 gadi). Annai ir deviņpadsmitgadīga jauniete, kura lieliskii zīmē, glezno, veido animācijas filmas un sapņo kļūt par mākslinieci! Jau vairākus gadus Anna zīmē labdarības apsveikumu kartiņas. Taču viņas sapņiem ir šķēršļi  - Anna nespēja pārvietoties pati, bez palīgierīcēm. Anna pasaulē nāca ļoti smagi, pēs  piedzimšanas ārsti konstatēja asinsizplūdumu galvā un noteica smagu diagnozi – bērnu cerebrālā trieka un smadzeņu bojājums. Ģimene darījusi visu iespējamo, lai viņu meita reiz pati varētu staigāt. Minhenes ortopēdiskajā klīnikā Anna saņēmusi cerību, ka operācija, kurā viņai koriģēs kāju muskuļus, dos iespēju viņai iet patstāvīgi. Palīdzēsim Annai staigāt! Lai to paveiktu, nepieciešami 23 895,34 lati!

 Par Vladislavu (5 gadi) . Vladislavs ir aktīvs un dzīvespriecīgs puika, viņš apmeklē bērnudārzu un pat lasa dzeju. Vladislavam piedzimstot ārsti noteica diagnozi – bērnu cerebrālā trieka. Pēc diviem rehabilitācijas kursiem NRC ”Vaivari” zēns sāka staigāt, taču vēl aizvien viņam ir koordinācijas problēmas, mazkustīga ir kreisā roka un kājiņa. Ģimene ik nedēļu ved zēnu uz īpašām rehabilitācijas nodarbībām, ar katru nodarbību viņš iemācās aizvien vairāk un šoziem pat nostājies uz slidām. Lai Vladislavam attīstība notiktu straujāk, nepieciešams  arī īpašs rehabilitācijas kurss starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā . Lai Vladislavs saņemtu šo rehabilitāciju  nepieciešams 5751 lats!

 Kopš labdarības akcijas „Enģeļi pār Latviju” pagājušājos Ziemassvētkos, palīdzību Ziedot.lv ir lūguši 92 bērni, tajā skaitā arī Lana, Vladislavs, Anna un Rolands. Lai visiem sniegtu lūgto atbalstu, būtu nepieciešami 306152, 46 lati. 

 Labdarības akcijas galvenais mērķis ir uzlabot šo smagi slimo bērnu dzīves kvalitāti un palīdzēt dzīvot pēc iespējas pilnvērtīgāku dzīvi. Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauti valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība un atbalsts ir ļoti nepieciešams.

 Labestības dienā, 30. maijā LNT, Ziedot.lv un Swedbank aicina ikvienu piedalīties Labestības dienas pasākumos visu dienu pie Kongresu nama Kronvalda parkā.  Noslēguma pasākums labestības maratonam vakara tiešraidē plkst. 20:15 LNT kanālā! 

 Ziedot bērnu veselībai iespējams portālā Ziedot.lv, zvanot uz labdarības tālruni 90006383 (1 lats), kā arī ziedojumu kastītēs Swedbank, Rimi un Supernetto visā Latvijā. Ziedo un saņem Labestības sirsniņu!

 Projektu īsteno: LNT, Swedbank un Ziedot.lv. Projekta partneris ir lielveikalu tīkls Rimi un Supernetto.

  Atskaites par Labestības diena 2008 un Labestības diena 2009.

Projekts ievietots portālā 01.05.2010

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

POGA uz riteņiem

Palīdzība Ralfam Černašovam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 616 560.66 €