Seko mums Šodien saziedoti jau 2,784.97 €

Kara bērni

Bērniem nav vietas karā. Neviena ideja vai pārliecība nav bērnu asaru vērta. Diemžēl bērni Ukrainas dienvidos zina, kas ir bailes, bads, tumsa, šāviņu troksnis, degoša cilvēku miesas smaka un izmisums vecāku acīs, ko viņi neaizmirsīs nekad. Būs nepieciešams ilgs laiks, lai kara cirstās brūces viņu apziņa tiktu dziedētas.

Ukrainas bērniem no jauna ir jāmācās ticēt labajam, priecāties par katru jaunu dienu un, redzot lidmašīnu debesīs, nedomāt par bumbu smagumu un postu, ko tās, iespējams nest.

Mēs varam palīdzēt. Jo mums nav vienalga. Mums nav vienaldzīga lielvaru visatļautība un mūsu bērnu nākotne. Jo tieši mūsu bērni dzīvos ar Ukrainas bērniem vienā pasaulē, kur mēs ticam un ceram, būs miers.

Biedrība “Alianse Latvija bez bāreņiem” jau kopš 2014. gada maija, uz Latviju ir atvedusi 112 bērnus, kurus ir uzņēmušas 67 sirds siltas ģimenes. Bērni pēc uzturēšanās Latvijā aizbrauc mājup ar jaunu ticību dzīvei, kamēr viņu tuviniekiem vai aizbildņiem šī mēneša laikā ir iespēja sakārtot sadzīvi tā, lai bērni varētu tur droši atgriezties. Tie ir fantastiski sirsnīgi stāsti, kuros iegūst gan ņēmējs, gan devējs. Bez rūpēm, mīlestības un drošības sajūtas, uzņemošās ģimenes bieži sedz ne tikai uzturēšanas, bet ne reti arī bērnu ceļa un dokumentu noformēšanas izmaksas. Lai mēs spētu palīdzēt vēl lielākam skaitam Ukrainas karā cietušu bērnu, palīdzēt var ikviens no mums, ziedojot pavisam nedaudz!

Palīdzēsim Ukrainas kara bērniem!

Projekts ievietots portālā 13.05.2015

Projekts noslēgts 31.12.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90006382*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Inai Baurdai

Bez Tevis nav uzvaras!

Droni Ukrainai!

Palīdzība Poļinai Briļevskai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 033 444.58 €