Seko mums Šodien saziedoti jau 2,547.00 €

Izdari sirds darbu! 2015

Atskaite 01.01.2016

Janvāris

Līču patversmējanvārī uzņemti 65 suņi un 29 kaķi. Savus vai jaunus saimniekus satika un no Līčiem uz mājām devās 54 suņi un 36 kaķi.

Finanšu atskaite:
Veterinārie pakalpojumi un dzīvnieku barība EUR 11 006.99

Ņemot vērā Ulubeles koncepciju nesodīt dzīvniekus ar nāvi tikai tādēļ, ka tiem bijuši bezatbildīgi saimnieki vai tie noklīduši, uz gada sākumu dzīvnieku patversme ir absolūti pārpildīta, pašlaik Ulubelē uzturas 354 dzīvnieki.

Notikumi janvārī
Janvārīnovadītas20 instruktāžasjauniem brīvprātīgiem palīgiem. Arī šogad turpinām iedibināto kārtību, pirms uzsākt brīvprātīgo darbu dzīvnieku patversmē, persona noklausās instruktāžu un saņem brīvprātīgā palīga apliecību.
Janvāris bijis salīdzinoši klusāks mēnesis patversmē grupu apmeklētāju ziņā – esam uzņēmuši 4 (četras) talkotāju grupas un novadījuši vienu Cilvēcības stundu.
Pateicoties Ulubeles senākā iemītnieka suņa Semo vēstulei Ziemassvētku vecītim 2015.gada nogalē (http://www.ulubele.org/lv/home/semo-vestule-ziemassvetku-vecitim/) un sabiedrības atsaucībai, janvārī esam varējuši īstenot divus būtiskus labiekārtošanas darbus patversmē – nodrošināt apgaismojumu meža voljēros, kas būtiski atvieglo dzīvnieku kopēju darbu gada tumšajos mēnešos, kā arī savest kārtībā ūdensvada sistēmu, lai patversmes iemītniekiem nodrošinātu kvalitatīvu un tīru dzeramo ūdeni.
Jaunais 2016.gads ir sācies ar kārtējo cilvēka bezatbildības un visatļautības paraugdemonstrējumu – dzīvnieku patversmē nogādāts kucēns, kas bijis izmests atkritumu šahtā. Aicinājām sabiedrību sniegt jebkura veida informāciju, lai sauktu pie atbildības vainīgo - http://www.ulubele.org/lv/home/lugums-palidzet-noskaidrot-kucena-saimniekus/. Tikmēr atrastais kucēns tiek aprūpēts, lai dotos pie jauniem, atbildīgiem saimniekiem. Kucēna atradēji devuši tai zīmīgu vārdiņu, ko patversmē nemainījām - Laima.
Janvārī turpinam saņemt Laimīgos stāstus no mūsu adoptētājiem, kā arī īpaši atgādinām šādus stāstus mums sūtīt, lai varam dalīties priekā ar patversmes atbalstītājiem un palīgiem par adoptēto dzīvnieku laimīgo ikdienu jau savās īstajās mājās. Mūsu mājas lapā dalījāmies ar 6 (sešu) suņu laimīgajiem stāstiem: Mika (http://www.ulubele.org/lv/laimigi-kopa/mika/), Stafiņš (http://www.ulubele.org/lv/laimigi-kopa/stafins/), Hua-Hua, kas tulkojumā nozīmē “Zieds” (http://www.ulubele.org/lv/laimigi-kopa/huahua/), Remī (http://www.ulubele.org/lv/laimigi-kopa/remi/), Dora (http://www.ulubele.org/lv/laimigi-kopa/sunite-dora/) un Bembijs (http://www.ulubele.org/lv/laimigi-kopa/bembijs/), kā arī divu brīnišķīgu kaķu stāstiem: Dūmiņš (http://www.ulubele.org/lv/laimigi-kopa/dumins-/) un Muris (http://www.ulubele.org/lv/laimigi-kopa/muris/).

Īpašie Ulubeles laimīgie janvāra adopcijas stāsti:

Aršādāmjanvārapozitīvāmziņāmaicināmcilvēkusbūtatbildīgiemrūpēs par saviemmīluļiem, kāarīlemtatbildīgi par jaunaģimeneslocekļauzņemšanusavāģimenēnevispērkot, bet adoptējotdzīvnieku. Dzīvniekaadopcija no patversmesir ne tikaiotrāiespējadzīvniekam, bet arībeznosacījumumīlestībaunuzticība, kodzīvnieksdāvāssaviemjaunajiemsaimniekiem.
Paldies par sirds darbu,
Ulubeles komanda

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Germanam Toropovs

Atkārtota palīdzība Irēnai

Palīdzība Denisam Kuprinčikam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 827 473.09 €