Seko mums Šodien saziedoti jau 3,015.11 €

Izdari sirds darbu! 2013

Kad mazo spalvu
kunkulīti atrada novārgušu un aizveda uz Rīgas pilsētas patversmi, viņa
sirsniņa sitās strauji un strupā astīte luncinājās neizsakāmā priekā. Mazais
suņu puika bija glābts un varēja veselas 14 dienas mierīgi gaidīt jaunos saimniekus...


Tā ir Rīgas pilsētas patversmes dzīvnieku ikdiena. Pamestie vai pazaudējušies mājdzīvnieki nonāk patversmē, tiek ārstēti, baroti, loloti līdz brīdim, kad pa vārtiem ienāks cilvēks, kurš vedīs mājās. 

Rīgas pilsēta apmaksā un nodrošina ikviena pamesta vai noklīduša dzīvnieka uzturēšanu patversmē 14 dienas. Šīs divas nedēļas paskrien ātri. Diemžēl daudziem patversmes iemītniekiem šajā laikā saimnieku atrast neizdodas. Vai tāpēc dzīvnieciņi lemti iemidzināšanai? Visu nelaimē nonākušo suņu un kaķu vārdā, Ulubele lūdz palīdzēt, lai viņi patversmē varētu palikt tik ilgi, līdz atnāk cilvēks, kurš atbildīgi izlems par adopciju un sniegs mājas. Jūsu ziedojumi šim projektam uzdāvinās otro dzīvi vairākiem desmitiem vai pat simtiem pamesto vai pazaudēto mājdzīvnieku. Ziedojumi ir nepieciešami dzīvnieku veterinārajai aprūpei (lielākoties patversmē nonāk slimi un novārdzināti dzīvnieki, jo ir kādu laiku klaiņojuši) un barošanai.

Sākot no 15.dienas dzīvnieka uzturēšanas, ārstēšanas un sterilizācijas  izdevumus uzņemas biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele” . Viena kaķa diennakts uzturēšana izmaksā 1,3 latus, suņa diennakts uzturēšana 2 latus, bet veterinārā aprūpe pēc faktiskās nepieciešamības, piestādot rēķinus par no klīnikām saņemtajiem veterinārajiem pakalpojumiem un medikamentiem.
Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme atrodas netālu no Rīgas, Stopiņu novada Līčos. Patversmes dzīvnieki ļoti gaida savus pazaudētos vai jaunos saimniekus. Aicinām apdomāt un izlemt pozitīvi un atbildīgi par kāda patversmes dzīvnieciņa adopciju, dāvājot viņam jaunu dzīvi, mājas sajūtu un beznosacījumu mīlestību.

Ja esi aizņemts un nav iespējams aizbraukt līdz patversmei, no jebkuras vietas pasaulē. Katra mēneša 15.datumā Tavs ziedojums un kāds našķis tiks nogādāts patversmes mīluļiem par ko viņi būs neizsakāmi priecīgi.

Lai kaut cik uzlabotu dzīvnieku turēšanas apstākļus Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē, biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele” veic patversmes labiekārtošanas darbus, izveidojot jaunus voljērus un pastaigu laukumus. Patversmei ir savs apkures katls, tāpēc ziemas sezonā ļoti aktuāla ir malkas sarūpēšana, lai lielajam kaķu skaitam un tiem suņukiem, kas ir mazulīši vai ar plānākiem kažociņiem, būtu nodrošināts pietiekams siltums. 

Tā kā dzīvnieku skaits patversmē vismaz trīs reizes pārsniedz Rīgas pilsētas noteikto dzīvnieku skaitu, Patversmei  ļoti  nepieciešami un biedrība būs pateicīga par brīvprātīgiem palīgiem, kuri gatavi veltīt kādu drusku sava brīvā laika patversmes dzīvniekiem. Būsim pateicīgi, ja palīdzēsiet izlīmēt sludinājumus par jūsu rajonā atrastiem un patversmē nonākušiem dzīvniekiem, izmantojot portāla http://www.dzivniekupolicija.lv/intro/ iespējas. Šādi ir liela cerība, ka nejauši noklīdušie dzīvnieki ātrāk nokļūs atpakaļ pie saimniekiem. Tāpat gaidīsim jūs ciemos Līčos, jo dzīvnieki ir patiesi priecīgi par ikvienu, kurš izved tos garākās pastaigās, vai ar tiem paspēlējas. Ja esat izlēmuši atbraukt palīgos, ciemakukulim ļoti noderēs rotaļlietas suņiem un kaķiem, lieliem un maziem, kā arī kāds kārums konservu vai sauso žāvējumu veidā.

Kopā mēs varam padarīt viņu dzīves labākas un dzīvnieku uzturēšanās laiku patversmē  - īsāku!
Uz tikšanos Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos! Tuvāka informācija www.ulubele.org, 20203333.

Projektam "Izdari sirds darbu!"  iespējams ziedot arī pa ziedojumu tālruni 90006083 (1 lats).
Projektu realizē: Biedrība "Dzīvnieku patversme "Ulubele"" 

Projekts ievietots portālā 07.01.2013

Projekts noslēgts 01.01.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Reinim Kosītim

Palīdzība Georgam Strazdiņam

Gaisma mūsu brīvībai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

947 179.31 €