Seko mums Šodien saziedoti jau 10.00 €

Iespējamā misija

Pievienojies un atbalsti nodibinājumu "Iespējamā misija" (IM) ceļā uz kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā! Iespējamā misija tic, ka katrs bērns var sasniegt augstus mērķus, attīstīt talantus, bet tam ir vajadzīgs prasmīgs, zinošs un bērna spējām ticošs skolotājs.

Šodienas un nākotnes skolotāja uzdevums ir vadīt skolēnu mācīšanās darbu, palīdzēt bērnam iemācīties pašam mācīties, jo šī būs viena no vissvarīgākajam prasmēm nākotnē. Jo vairāk Latvijā būs kvalitatīvu skolotāju, jo vairāk bērnu augs savās zināšanās un prasmēs, tā palīdzot Latvijai attīstīties un plaukt. Tieši tādi - zinoši, aizrautīgi, mērķtiecīgi un motivēti ir profesionāļi, kurus dalībai mācību programmā un darbam skolā piesaista IM.

Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) 2019. gada kopienas iniciatīva ir izvēlējusies "Iespējamo misiju" kā organizāciju Latvijā, kuras darbībai sniegt savu atbalstu* - par katru €, ko no 2019.gada 1. jūlija līdz 15. decembrim IM ziedos privātpersonas, klāt vēl likt tikpat! Tāpēc aicinām ikvienu, kuram rūp izglītība Latvijā un valsts ilgtspējīgas attīstības nākotne, ziedot, bet dubultos to ERAB - EBRD Community Initiative! Tavs ziedojums tiks dubultots!

Ziedojumi tiks izlietoti skolotāju apmācību nodrošināšanai: stipendijām, mācībspēku atalgojumam, mentoru atalgojumam, mācību elektroniskās vides nodrošināšanai.

*EBRD Community Initiative atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

Projekts ievietots portālā 20.09.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Robijam Rojam Treijam

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Aprūpe mājās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

62 083.91 €