Seko mums Šodien saziedoti jau 55.00 €

Iepriecināsim trūcīgus sirmgalvjus

Mūsdienu steidzīgajā un materiālajā sabiedrībā veci cilvēki bieži kļūst par neredzamajiem pilsoņiem. Veci un aizmirsti cilvēki ir gan laukos, gan trokšņainās pilsētās. Liela daļa šo cilvēku savu mūža nogali pavada dziļā vientulībā un pārliecībā, ka viņu pienākums ir pēc iespējas ātrāk un klusāk nomirt. Daudzi neuzdrīkstas apgrūtināt citus ar savām problēmām un pieticība ir viņu ikdienas vadmotīvs.

Latvijas sirmgalvju nereti pieticīgās pensijas bieži vien noved viņus neapskaužamā situācijā, kad nākas meklēt palīdzību. Visgrūtāk klājas tiem sirmgalvjiem, kas palikuši vieni, kuriem nav bērni, arī citi radinieki vai nu nav vai arī nespēj vai negrib palīdzēt. 

Daudzi piedzīvojuši karu un iznesuši uz saviem pleciem smago pēckara gadu dzīvi, šodien izjūt kaunu un pazemojumu, kad nākas lūgt palīdzību zāļu vai malkas iegādei, zobu protēžu apmaksai. Smagas situācijas veidojas, kad nepieciešamas orperācijas, taču gaidīšanas laiks uz valsts apmaksātām ir pārāk garš un vecajiem cilvēkiem ir no svara katra diena, kas nodzīvota bez sāpēm vai  ar iespēju pašam par sevi parūpēties.  Šādos un līdzīgos gadījumos ļoti nepieciešams līdzcilvēku atbalsts un rūpes, ko mēs visi kopā varam sniegt!

Šogad Ziemassvētkos Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera ar biedriem no Baltijas vēlas iepriecināt sirmgalvjus! 

Priecāsimies par jūsu atbalstu un uz tikšanos mūsu kopīgajos svētkos 4.decembrī, Forum Cinemas!

--- --- 

In today's frenetic and materialistic society the elderly often become invisible citizens both in noisy cities as well as in rural areas. A vast majority spend the end of their life in extreme isolation, believing that a quick and quiet death is their inevitable fate. Many don't dare to burden others with their troubles and instead suffer in silence.

Often this silence makes any existing problems worse, and at some point the situation becomes untenable. However not everyone has family left and it is hardest for those who are completely alone without anyone living to call.

Many of these individuals lived through the war and the hardships that the post war era brought. They now feel ashamed to ask for help with medicine, firewood or dental treatments and often go without. This can exacerbate problems to the point where major interventions are required which take a long time to be addressed because the wait for government funded operations can be long.  All the while, the elderly person just wishes to live independently and without pain, with each of those days a gift. With your donation this can change because together we can provide the support and care that the elderly need!

Projekts ievietots portālā 14.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Amandai Dzerkalei

Palīdzība Markusam Ļebedevam

Suns- vairāk kā draugs

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 188.70 €