Seko mums Šodien saziedoti jau 715.00 €

gRowTogether

Bored of Borders piedzīvojums “gRowTogether” ir nākamais posms pasaules apceļošanā bez motora, bez burām, paļaujoties tikai uz saviem spēkiem. Ar airu laivu no Limas, Peru pāri Klusajam okeānam uz Kērnsu Austrālijā. Distances garums ir 15 500 km. Airēšanai paredzētais laiks – 10 mēneši, bet, izvairoties no taifūnu sezonas un pārtikas krājumu atjaunošanai, piestāsim vairākās salās, tāpēc kopumā ceļā tiks pavadīts vairāk kā viens gads.

Mēs zinām, ka mērķi iespējams sasniegt ar ģimenes un apkārtējo atbalstu. Tā varam augt kopīgi, iedvesmojot cits citu. Veltām šo piedzīvojumu augšanai kopā – “gRowTogether”. Šobrīd Latvijas bērnu namos dzīvo nedaudz vairāk kā 1000 bērni un jaunieši.

Aicinām ziedot, lai katram bērnam ir iespēja augt kopā ar ģimeni, kas iedvesmos un atbalstīs, lai arī kādu mērķi viņi gribētu sasniegt.

Katrs ziedojums tiks novirzīts atbalsta programmai “Plecs”, kas strādā, lai ikvienam bērnam Latvijā būtu iespēja izaugt ģimenē, radot nepieciešamās pārmaiņas sistēmā, likumos un sabiedrībā. Pievienojies kustībai!

Ziedotājiem būs iespēja airēt kopā ar mums, katru ziedojumu pārvēršot kilometros (5 EUR = 1 km okeānā). Uz kartes parādīsies, kurš tālāk aizairējis - viena līnija ir Bored of Borders laivai, savukārt otra – ziedotāju “laivai”. Sekot līdzi iespējams Bored of Borders Facebook lapā un www.boredofborders.com.

Row together, grow together!

#gRowTogether

--- --- ---

Donate, so every child has an opportunity to grow in a family that will inspire and support, no matter the goal. Row together with Karlis, by converting every donation to kilometers (5 EUR = 1 km). See more in the ENG site.

Row together, grow together!

#gRowTogether

Projekts ievietots portālā 07.06.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Germanam Toropovs

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 850 753.64 €