Seko mums Šodien saziedoti jau 23,051.58 €

Glābsim Sintiju!

Atskaite 11.02.2014

Janvārī sniegta palīdzība Sintijai apmaksājot operāciju Vācijas Klīnikā 22 000.28 eiro apmērā. UNIVERSITATSKLINIKUM MUNSTER, INV.54946384, PAT.ID 61176307. 

30. janvārī Sintijai tika veikta plānotā operācija, kas nortiēja 10 stundas. Operācija notika veiksmīgi, izdevās arī atjaunot locītavu vietā kur tika izgriezts audzējs un izvairīties no kājas saīsināšanas. Pašlaik viņai ir gultas režīms, taču no 17. februāra pamazām drīkstēs mēģināt celties un mācīties staigāt. Paredzēts arī ārstu konsīlijs par tālāko ārstēšanu (ķīmija, staru terapija) un turpmāko rehabilitāciju, kas Minsteres klīnikā var ilgt līdz pat 5 mēnešiem. Pēc operācijas pie Sintijas dažas dienas klāt bija viņas mamma, viņu regulāri no Briseles apmeklē krustmāte Ilze,  kas arī iesaistījusi Minsteres latviešus, lai kliedētu Sintijas vientulību un vajadzības gadījumā ko palīdzētu. Klīnikā apstākļi ir ļoti labi un Sintija ar katru dienu jūtas arvien labāk.

Sirsnīgs paldies par doto iespēju Sintijai veseļoties! 

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Jānim Lipinskim

Palīdzība Hugo Rudzītim

Palīdzība Danielam Kuņejevam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 459 997.29 €