Seko mums Šodien saziedoti jau 400.00 €

Glābsim Jāni Vaišļu!

9.janvārī apstājās Jāņa Vaišļas sirds. Izsakām visdziļāko līdzjūtību Jāņa ģimenei un draugiem! Jūs izdarījāt visu, kas Jūsu spēkos, lai glābtu Jāni!

Par saziedotajiem līdzekļiem tiks segti izdevumi, kas līdz šim radušies par Jāņa ārstniecību, kā arī tiks apmaksāta repatriācija un bēres. Par neizlietoto ziedojumu izlietojumu lēmumu pieņems Jāņa ģimene un tuvākie draugi, kas organizēja palīdzības akciju.

Sirsnīgs paldies ikvienam, kura sirds atsaucās aicinājumam palīdzēt Jānim Vaišļam. Jānim nepieciešamā summa saziedota! Jāņa tuvi draugi Māra Gaiļa gadībā saziedojuši trūkstošo, lai būtu visi 120 000 eiro! Turam īkšķus par Jāni!

Šobrīd par dzīvību cīnās pazīstamais ceļotājs un radošā personība Jānis Vaišļa, kurš sirgst ar retu un dzīvībai bīstamu slimību –sirds amiloidozi. Slimība atklāta pavisam nesen un tā strauji progresē.

Jāņa dzīvību var glābt, tuvāko četru nedēļu laikā veicot sirds transplantāciju. Atrast donoru Latvijā tik īsā laikā var neizdoties, lai gan tādā gadījumā transplantāciju apmaksātu valsts. Steidzamības dēļ donors jāmeklē visā Eiropā. Lai Jāni uzņemtu rindā uz transplantāciju kāda no Eiropas klīnikām un veiktu transplantāciju, nepieciešami 120 000 eiro.

“Šo slimību izraisa vielas, kas nogulsnējas sirds muskulī, radot sirdsdarbības traucējumus un izraisot neārstējamu sirds mazspēju, kuras rezultātā iestājas nāve. Lai glābtu dzīvību, nepieciešama sirds transplantācija, taču iespēja, ka četru nedēļu laikā Baltijas valstīs tiks atrasts piemērots donors ir mazāka nekā tad, ja meklējumi tiktu paplašināti. Tādēļ donors tiks meklēts arī Eiropā, kas trīskāršotu iespēju glābt Jāņa dzīvību. Pēc sirds transplantācijas būs nepieciešama vēl virkne citu medicīnisko manipulāciju - Valsts Hematoloģijas centrā tiks veikta kaula smadzeņu transplantācija un citas nepieciešamās terapijas,” atklāja J.Vaišļas ārstējošais ārsts Andris Skride.

J.Vaišļas tuvinieki ir pateicīgi Paula Stradiņa Klīniskās slimnīcas kardioloģijas centra kolektīvam un galvenajam ārstam Andrejam Ērglim, kas dara visu iespējamo, lai cīnītos kopā ar Jāni pret smago slimību.

Jānim ir 46 gadi. Jau kopš skolas gadiem viņš aktīvi iesaistījies sabiedriskajā dzīvē. Vairākus gadus strādājis RTU Studentu klubā Anglikāņu baznīcā, līdz ar neatkarības vēsmām palīdzējis atjaunot studentu korporāciju “Selonija”. Deviņdesmito gadu sākumā Jānis guva atpazīstamību, darbojoties populārajā radošā apvienībā „Zvaigznīšu brīdis”. Šajā laikā arī tapušas pirmās filmas ar Jāņa dalību - „Ceļojums uz Tukumu”, „Kovačs”, „Sviests”.

2001.gadā Jānis Vaišļa piekrita piedalīties ceļojumā apkārt pasaulei ar jahtu Milda. Jānis bijis arī Radio Skonto ētera personība, veidojis vairākus TV raidījumus LNT. Kopā ar domubiedriem piedalījies arī Eirovīzijas dziesmu konkursā ar muzikālu dejas priekšnesumu „Pirates of the Sea”. Kopš 2011.gada Jānis darbojas ar jauniešu biedrību Chaula.tv, kur kopā ar entuziastiem veidojot savu TV kanālu.

Jāņa draugi un tuvinieki lūdz līdzcilvēku atbalstu un ziedojumus 120 tūkstošu eiro apmērā, kas ļautu veikt sirds transplantāciju visā Eiropā.

Glābsim Jāni!

Projekts ievietots portālā 18.12.2015

Projekts noslēgts 22.12.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Ailinai Mosko

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 601.68 €