Seko mums Šodien saziedoti jau 8,754.50 €

Dzeramā ūdens attīrīšanas stacija Ukrainai

Biedrība “TEV” aicina ikvienu Ukrainas atbalstītāju piedalīties ziedojumu kampaņā “Mobilā, pārvietojamā konteinera tipa dzeramā ūdens filtrēšanas sistēma”, kas ir milzīga vajadzība viena no lielākā dambja pasaulē - Kahovkas dambja iznīcināšanas seku rezultātā.

Skartajā reģionā simtiem tūkstošu cilvēku ir palikuši bez pieejas dzeramajam ūdenim, kā arī ir nodarīts apjomīgs vides piesārņojums. Kahovkas hidroelektrostacijas iznīcināšanas rezultātā upē ir noplūdušas vairāk kā 150 tonnas mašīneļļas. Liela daļa teritorijas ir ķīmiski piesārņota, kas rada problēmas ūdens resursiem, kas ietekmē iedzīvotāju ikdienu, lauksaimniecību, slimnīcas un citas nozares. Sekas būs manāmas desmitiem gadu.

Palīdzēsim sarūpēt mobilo dzeramā ūdens filtrēšanas sistēmu Kahovkas dambja iznīcināšanas seku skarto reģionu iedzīvotājiem, lai nodrošinātu izdzīvošanas pamatvajadzības! Mobila, pārvietojama konteinera tipa dzeramā ūdens filtrēšanas sistēma ar ūdens iesūkšanas, attīrīšanas, uzkrāšanas un padeves vai uzpildīšanas aprīkojumu tiek ražota Latvijā pēc pieprasījuma, kas kalpos vairāk kā 10 gadus, veicot 3000 litru/stundā attīrīšanas funkciju, un kopā ar ikviena atbalstu to nogādāsim Ukrainā.

Slava Ukrainai!
Pateicības ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 19.07.2023

Projekts noslēgts 22.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Aldai Kudorei

Rūpju bērnu māmiņām

Karo droši!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 721.94 €