Seko mums Šodien saziedoti jau 169.00 €

Draugu stipendija 2022

Ik gadu Vītolu fonds saņem vairākus simtus pieteikumu ar skarbiem dzīvesstāstiem un lūgumu palīdzēt, jo materiālie apstākļi jauniešiem liedz iespēju studēt.

Draugu stipendija rada iespēju cilvēkiem, kuri tic izglītības vērtībai, ziedot un atbalstīt Vītolu fonda mērķi – stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās.

Pateicoties 14 gadu sadarbībai ar portālu Ziedot.lv, Draugu stipendijas atbalstu saņēmuši 115 jaunieši. 2021./2022.m.g. Draugu stipendijas tiek izmaksātas 18 jauniešiem. Viena gada stipendijas lielums ir 2 000 EUR.

Katrs no ziedotājiem ir pelnījis visdziļāko pateicību, jo darbi runā visskaidrāko valodu. Var vārdos mīlēt savu Tēvzemi, taču labāk par vārdiem runā padarītais - īpaši tad, ja rezultāts ir vērsts uz nākotni. Aicinām pievienoties Vītolu fonda draugu pulkā, jo ik cents, ik eiro, ziedojot Draugu stipendijai ir svarīgs, lai atkal kopā varētu piepildīt kāda jaunieša sapni!

Vairāk informāciju lasiet www.vitolufonds.lv
No ziedojumiem netiek ieturētas administratīvās izmaksas un visa ziedotā summa tiek izmaksāta jauniešu stipendijās.

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

Projekts ievietots portālā 09.03.2021

Projekts noslēgts 31.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Viktorijai Diļevkai

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

412 007.35 €