Seko mums Šodien saziedoti jau 487.81 €

Draugu stipendija 2019

Vītolu fonda mērķis ir stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem, maznodrošinātiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās. Jau 17 gadus to darīt palīdz uzņēmumi, privātpersonas, organizācijas un bijušie stipendiāti. 

Kopš 2008. gada Vītolu fonds sadarbojas ar portālu "Ziedot.lv". Izveidotā Draugu stipendija rada iespēju cilvēkiem ziedot jauniešu studijām - godinot jubilārus, aizgājējus un citos sev īpašos brīžos. Savukārt bijušie stipendiāti ziedo īstenojot Vītolu fonda vēlējumu: "Ar izglītību dzīvē sasniegt tādu līmeni, lai varētu nākotnē palīdzēt citiem!" Pateicoties daudzu cilvēku ziedojumiem, šogad ar Draugu stipendijas atbalstu studē 21 jaunietis. 

Ik gadu Vītolu fonds saņem vairākus simtus lūgumus palīdzēt jauniešiem, kuru materiālie apstākļi liedz iespēju iegūt augstāko izglītību, un katrs šāds pieteikums ir skarbs dzīvesstāsts, kurš vēsta par prasmi saglabāt optimismu, darboties gribu un zinātkāri jebkuros apstākļos. Draugu stipendijas saņēmēja savā pateicības vēstulē raksta: "Mani sauc Elīza un studēju Latvijas Universitātes Datorikas fakultātē, "Programmēšanas un datortīklu administrēšanas" studiju programmā. Mana mamma ir skolotāja mazā pamatskolā, arī abi mani vecvecāki bija skolotāji, un izglītības nozīme man ir ielikta šūpulī. Esmu ļoti pateicīga, par šo stipendiju, kas dod iespēju pilnvērtīgi pievērsties mācībām. Ļoti novērtēju cilvēkus, kas izglītību uzskata par gana nozīmīgu un ziedo savus līdzekļus, nesaņemot neko pretī. Apsolu cītīgi mācīties un īstenot savas ieceres."

Vakardiena ir pagājusi. Rītdiena vēl nav atnākusi. Mums pieder šodiena, lai parādītu savu vēlmi palīdzēt un atbalstīt. Mums pieder izvēles iespējas , un viena no tām – darīt laimīgus citus. Svarīgs nav mūsu darba lielums, bet gan kopīgās labās gribas daudzums, ko ieliekam tajā. 
Aicinām atbalstīt jauniešus ceļā uz izglītību!

Vītolu fonds
www.vitolufonds.lv

Projekts ievietots portālā 26.02.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aigaram Mežulim

Dakteris POGA

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 585 640.75 €