Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Dots devējam atdodas

“Dots devējam atdodas” ir ziedošanas kampaņa radošo jomu pāstāvju atbalstam, kuri Covid-19 izraisītās krīzes dēļ palikuši bez iztikas līdzekļiem.

 Marta vidū izsludinātās ārkārtas situācijas rezultātā dažādu nozaru profesionāļiem nav iespējas gūt ienākumus. Ievērojama daļa šo cilvēku darbojas kultūras jomā – mūzikā, teātrī, kino, tēlotājmākslā u.c. Tieši viņu agrāk radītie darbi – grāmatas, filmas, mūzika, teātra izrādes un mākslas izstādes – ļauj mums šo sarežģīto laika posmu pavadīt salīdzinoši harmoniskā noskaņojumā. 

 Mēs mīlam un labprāt patērējam vietējo, Latvijā radīto kultūru, balsojot par to ar savu naudu. Izolācija liedz to paveikt ierastajā veidā, piemēram, pērkot biļetes un apmeklējot pasākumus, koncertus vai izstādes. Bet mēs varam atbalstīt māksliniekus ar savu ziedojumu!


Neaizmirsīsim arī to, ka ierastajos apstākļos tieši radošo industriju pārstāvji sniedza palīdzīgu roku mazāk aizsargātiem sabiedrības slāņiem, piedaloties dažādās labdarības akcijās. Tagad mēs varam pasniegt savu roku viņiem. Jo dots devējam atdodas!

Saziedotie līdzekļi tiks izmaksāti kā vienreizējs atbalsts profesionāliem kultūras darbiniekiem, kuri piespiedu dīkstāves dēļ palikuši bez pietiekamiem iztikas līdzekļiem. Pieteikties atbalsta saņemšanai var portālā ziedot.lv. Iesniegumus izvērtēs kultūras nozares ekspertu padome, kurā darbosies dažādu radošo disciplīnu pārstāvji.

Ziedojumu kampaņas šovs, kurā ar aicinājumu ziedot kultūras atbalstam uzstāsies dažādi Latvijā zināmi mākslinieki, būs skatāms tiešraidēs https://www.lsm.lv/ katru dienu no 18.00 līdz 21.00 līdz 1. maijam. Raidījumu vadīs Jānis Skutelis.

Projekts ievietots portālā 22.04.2020

Projekts noslēgts 18.08.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzi bērniem staigāt!

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Palīdzība Tomasam Dobindam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €