Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

DOD PIECI 2022

08.01.2023

2000 Ukrainas kara bērnu lūdz palīdzību «Dod pieci!»

Emocijas, kas šajās dienās valda labdarības organizācijas "Ziedot.lv" mājā Sēlpils ielā, Rīgā, grūti aprakstīt. Tur Latvijā mītošiem ukraiņu kara bērniem izsniedz palīdzību, kas iegādāta par labdarības maratonā "Dod pieci" saziedotajiem līdzekļiem. Bērni kā apburti raugās uz jaunajiem telefoniem vai datoriem, kas būs neatsverams atbalsts mācībās. Nespējot saprast mācību vielu latviešu skolās, aizvien vairāk ukraiņu bērnu pārgājuši uz tiešsaistes mācībām savās līdzšinējās skolās Ukrainā.

06.01.2023

Labdarības maratonā DOD PIECI 2022 saziedoti 896 701 EUR

Noslēdzoties labdarības maratonam DOD PIECI 2022, Ukrainas bērnu atbalstam saziedoti 896 701 eiro. Saziedotie līdzekļi sniegs palīdzību ukraiņu bēgļu bērniem Latvijā.

01.12.2022

Labdarības maratons DOD PIECI

No 1. decembra, labdarības maratona “Dod pieci!” tīmekļa vietnē www.dodpieci.lv uzsākta ziedojumu vākšana, lai palīdzētu Ukrainas bērniem, kas Krievijas agresijas dēļ nonākuši bēgļu gaitās Latvijā. Ziedojumu, sākot no 5 eiro, ikviens var apmainīt pret savu mīļākās dziesmas atskaņošanu Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā vai “Dod pieci!” labdarības koncerta ieejas karti Latgales vēstniecībā GORS.

21.11.2022

DOD PIECI dīdžejiem pievienosies ukraiņu mūziķis ar latviešu saknēm Edgars Vilcāns

Pirmo reizi sabiedrisko mediju labdarības maratona “Dod pieci!” vēsturē stikla studijā tiks ieslēgtas ne vien Latvijas Radio 5 – Pieci.lv DJ - ētera personības Marta Grigale un Linda Samsonova, bet arī viesdīdžejs – ukraiņu mūziķis ar latviešu saknēm Edgars Vilcāns.

Citi aktuāli projekti

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Artūram Šteinertam

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €