Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Dāvana jaundzimušajiem

Sagaidot Latvijas simtgadi, mums ir svarīgi stiprināt pašapziņu un vairot patriotismu, novērtēt to, kas mums ir, un tiekties to saglabāt. Nigestes amatniecības namā dzimusi skaista iecere – dāvināt  īpašu dāvanu komplektu ikvienam bērniņam, kurš piedzims 2018. gadā. Dāvanu komplektā būs Latvijas amatnieku īpaši kalta simtgades sudraba monēta prasmīgu meistaru darinātā ozolkoka kastītē kopā ar sirsnīgu vēstuli. Šī dāvana būs stiprinājums bērniņa dzīves ceļā, kas būs aizsācies Latvijas simtgadē, pamudinājums mīlēt un novērtēt savu zemi, atgādinājums, ka ikviens ir svarīgs. Tās ir vērtības, kas ļaus Latvijai izdzīvot cauri laikiem.

Tā būs Latvijas tautas dāvana saviem bērniem! Viena dāvanu komplekta cena ir 10.45 eiro. Dāvanu komplektu bērniņš saņems kopā ar Dzimšanas apliecību. Vairākas pašvaldības  jau šos dāvanu komplektus ir jau iegādājušās, bet, lai tos saņemtu visi, līdz pat 20 tūkstoši Latvijas simtgadē gaidāmie bērniņi, nepieciešama mūsu palīdzība. Mēs varam palīdzēt sarūpēt dāvanu Latvijas bērniem Latvijas simtgadē!

Mīļo bērniņ!

Tu esi piedzimis skaistākajā vietā uz Zemes. Šeit gadalaiki mainās. Dabas rits savā krāšņumā iepriecina ar zaļajiem pavasara asniem, smaržīgajiem vasaras ziediem, rudens krāsām lapās un ziemas balto sniegpārslu dejām. Šeit zilajās debesīs skrien baltākās mākoņu aitiņas un mitrās pļavās zied dzeltenākās saulpurenes jeb sviesta pikas.

Tu esi dzimis īpašākajā vietā uz Zemes. Pavasarī ievziedu smaržīgos vakarus pieskandina lakstīgalu treļļi. Vasaras margrietiņu un naktsvijoļu pļavās griezes strīķē gaisu. Rudenī no purva puses nāk dzērvju sērīgie kliedzieni, un ziema skan ar lauska sitieniem, kas atbalsojas seno guļbaļķu māju pakšos. Jūrmalas smiltīs klusi guļ dzintara gabali, mežos starp viršiem sārtojas brūkleņu ceri. Šeit augušo rudzu rupjmaize dāvā gadsimtu spēku, un vecmāmiņas audzētie āboli smaržo pēc mitras, auglīgas zemes.

Tu esi piedzimis Latvijā. Valstiskuma simtgadi svinu ar Tavu piedzimšanu vienā gadā. Taču saknes man - Latvei - aizvijas tūkstošiem gadu senatnē. Uz šīs zemes dzīvojuši viedi ļaudis, un Tu esi viņu garīgā mantojuma cienīgs. Tu esi mans bērns! Arī savas māmiņas un tēta.

Tu esi visvairāk gaidītais un lolotais. Tu esi mana nākotne – šīs īpašās zemes, kas Tevi izlolojusi no sēklas līdz pilnībai.

Tu esi tas, kurš mani cels lielāku, dižāku un stiprāku – ar savu drosmi, sirdi un darbu!

Bērniņ, Tu un Tava ģimene, esat mana lielākā dāvana dzimšanas dienā!

Tava Latvija

__________________________

Īpašo dāvanu komplektu var aplūkot Nigestes amatniecības nama mājas lapā.

Projekts ievietots portālā 11.10.2017

Projekts noslēgts 05.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Anatolijam Naumovam

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Palīdzība Valdai Tračumai

Palīdzība Lindai Kalinichenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 998.35 €