Seko mums Šodien saziedoti jau 920.00 €

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Krievijas iebrukums Ukrainā ir vērsts ne tikai pret Ukrainas armiju, bet pret visiem Ukrainas iedzīvotājiem. Bez žēlastības tiek bombardētas un apšaudītas dzīvojamās ēkas, slimnīcas, skolas un bērnudārzi. Vieni no pirmajiem uzbrukumu vietās ierodas mediķi un, diemžēl, uzbrukumu laikā viņi gūst ievainojumus un arī iet bojā. Lielu daļu ievainojumu mediķi gūst eksplozijās no stikla, betona un citu cietu materiālu gabaliem.

Ļvivas Aizsardzības klastera paspārnē Ukrainā tiek ražots individuālais aizsardzības aprīkojums gan karavīriem, gan arī dažādām civiliedzīvotāju grupām, piemēram, īpašas bruņuvestes bērniem.

Klastera uzņēmumos ir izstrādāts arī īpašs bruņuvestes modelis mediķu vajadzībām un jau notiek ražošana. Bruņuveste atbilst NATO standartam Stanag 2920 un pasargā no eksploziju radītajām šķembām, betona un stikla atlūzām. Kopumā Ukrainā nepieciešamas ap 3000 šādas bruņuvestes. Vienas bruņuvestes ražošanas izmaksas pašlaik ir ap 310 EUR. Arī Latvija var palīdzēt aizsargāt mediķus!

Aicinām Latvijas ziedotājus savākt nepieciešamos līdzekļus, lai apgādātu Ukrainas mediķus ar vismaz 400 bruņuvestēm!

Kopējais akcijas budžets: 125 000 EUR

Vairāk informācijas: Ļvivas Aizsardzības Klastera mājaslapa https://www.ldc-ua.org/ , vai saziņā ar Ļvivas aizsardzības klastera Eiropas atbalsta fondu:

Projekts ievietots portālā 23.02.2023

Projekts noslēgts 24.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 798.54 €