Seko mums Šodien saziedoti jau 1,768.70 €

Atvērt bērniem pasauli! 2018

Rehabilitācijas centra mazajiem un lielajiem pacientiem pieejama jauna un inovatīva smadzeņu mikroporalizācijas metode. Šī īpašā transkraniālā elektriskā smadzeņu stimulācija (tDCS) ir daudzsološa metode neinvazīvai, drošai un nesāpīgai smadzeņu stimulācijai, ko lieto neiroloģiskiem slimniekiem ar smadzeņu bojājumiem un dažādām neiroloģiskām patoloģijām.

Centra “Poga” neirologs Dr. Mikus Dīriks tDCS metodi ir apguvis Neurocare Akadēmijā (Nijmegen, Nīderlandē), kas ir viens no vadošajām smadzeņu elektriskās stimulācijas izpētes institūtiem Eiropā. Centrā “Poga” ir iegādāta DC-Stimulator aparatūra (neuroCare Group, Vācija).

Transkraniālā elektriskā smadzeņu stimulācija var tikt nozīmēta tikai ar neirologa slēdzienu. Rehabilitācijas centrā “Poga” ir pieejamas bezmaksas konsultācijas pie dr. Dīrika visiem pacientiem, kuriem ir šādi neiroloģiski un psihiatriski traucējumi – galvassāpes (migrēna), demence, tinnitus un bērniem ar uzmanības deficīta un koncentrācijas grūtībām, autismu, cerebrālu trieku (kopā ar fizioterapijas un/ vai ergoterapijas nodarbībām) un disleksiju, pieaugušajiem pēc insulta motors deficīts, runas traucējumi, apakšējo ekstremitāšu neiropātiskas sāpes, depresija, fibromialģija, atkarības problēmas (tabakas, alkohola un citu narkotisko vielu).

Viena tDCS terapijas reize izmaksā 25 eiro. Ieteicamais kursa garums ir 10 - 20 nodarbības. Ar ziedotāju atbalstu pacienti šo terapiju var saņemt bez maksas.

Atvērsim durvis uz jaunu pasauli, tiem, kuriem var palīdzēt tDCS metode!

 

 

Projekts ievietots portālā 26.06.2018

Projekts noslēgts 01.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzi Pogai izaugt!

Bērna sargeņģelis

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

563 281.37 €