Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atkārtota palīdzība Vandai Reisai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājam, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. No 15. jūlija valsts apmaksā Vandai nepieciešamās zāles. 

Vanda ir no Saldus novada, pēdējos 20 gadus viņa strādāja Ezeres pagasta pārvaldē. Viņai ir dēls un meita, divas mīļas mazmeitiņas. Diemžēl dzīve Vandai ir nesusi ļoti lielas skumjas - dēls jau daudzus gadus ir 1.grupas invalīds un pati uz 60 gadu dzimšanas dienu saņēmusi skaudru ziņu - atklāts ādas vēzis - melanoma.

Pirms nepilniem četriem gadiem Vandai atklāja melanomu labajā pēdā, tika pārciestas trīs operācijas divu mēnešu laikā. Tam visam pāri ir apjukums, neziņa un depresija par tālāko dzīvi. Tika uzsākta imūnterapija, kas nedeva gaidīto rezultātu un slimība turpina progresēt - mezgli plaušās, slikta pašsajūta un pastiprināta svīšana. Lai ārstētu smago slimību ārstu konsīlijs ir nozīmējis ļoti dārgas, valsts neapmaksātas zāles -Yervoy. Jau pērn Vandai ar ziedotāju palīdzību bija iespēja saņemt 3 zāļu devas, bet ārstēšanu ir svarīgi turpināt, lai būtu rezultāts.  Vandai ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 6 652 eiro, kopā 7 kursiem nepieciešami 46 564 eiro. Šādi līdzekļi viņai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Vandai uzvarēt cīņu ar smago slimību!

 

Projekts ievietots portālā 15.01.2024

Projekts noslēgts 18.07.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Raimondam Jānim Uzuleņam

Palīdzība Elīnai Gžibovskai

Palīdzība Hugo Rudzītim

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €