Seko mums Šodien saziedoti jau 1,951.53 €

Atkārtota palīdzība Svetlanai Bergmanei

Svetlana ir dzīvespriecīga un ļoti smaidīga meitene, kas visus apbur ar savu smaidu, jo īpaši savu mammu. Svetlana smaida, neskatoties uz savu smago slimību – bērnu cerebrālo trieku, smagu garīgo atpalicību un skoliozi.

Svetlanai smagās diagnozes uzstādīja jau piedzimstot, šobrīd viņai ir 28 gadi, viņai ir noteikta 1. invaliditātes grupa. Ikdienu meitene pavada spēlējoties ar saviem mīluļiem - diviem kaķiem, dodoties pastaigās ar mammu, abas labprāt apmeklē kultūras pasākumus, ja ir tāda iespēja.

Bērnu cerebrālā trieka meitenei izpaužas ar pastiprinātu ķermeņa spastiku. Meitene spēj pati staigāt, taču grūtāk ir ziemas laikā, kad ir slidens. Svetlanai ir garīgās attīstības traucējumi, viņa neapzinās savas darbības, neorientējas uz ielas, viņu nevar atstāt vienu, bez pieskatīšanas ne uz mirkli. Meiteni un viņas vecāko māsu mamma kopš 6 gadu vecuma audzina viena. 

Ikdienā Svetlana ar mammu, kas diplomēta fizioterapeite, vingro baseinā. Tas abām ļoti patīk.  Taču vismaz 1 reizi gadā nepieciešams rehabilitācijas kurss, kas jāveic rehabilitācijas centrā. Viens rehabilitācijas kurss sanatorijā kopā ar pavadoni izmaksā 1500 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ Svetlanas mamma lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Svetlanai! 

Projekts ievietots portālā 23.11.2018

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Es apņemos

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

730 013.15 €