Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Atkārtota palīdzība Oskaram Kacēnam

Oskaram ir 46 gadi, viņš dzīvo Balvos. Pirms 5 gadiem ar sāpēm un pietūkumu labajā kājā viņš nonāca slimnīcā, tika veikta operācija, kā rezultātā viņam iestājās daļēja labās puses paralīze. Līdz slimībai Oskars bija darbīgs un aktīvs cilvēks, strādāja par šoferi, apsardzē un arī celtniecībā, dejoja vietējā deju kolektīvā, piedalījās Dziesmu un deju svētkos. Bija ģimene, kurā auga 2 dēli, kuri šobrīd jau ir pusaudži. Lai arī ģimene jau kādu laiku ir šķirta, bērni dzīvo kaimiņos un bieži satiek tēvu. 

Šobrīd par Oskaru rūpējas viņa mamma. Viņam nepieciešama palīdzība ikdienas aprūpē. Oskaram vairs nav nepeiciešams lietot ratiņkrēslu, jo viņs var pārvietoties pats ar spieķa palīdzību. Tomēr viņam nepieciešama palīdzība ikdienas aprūpē, jo kustības ir ierobežotas. Lai uzlabotu Oskara kustību koordināciju, stiprinātu muskulatūru un uzlabotu kustības labajā ķermeņa pusē, ārsts nozīmējis 20 masāžu, 20 fizioterapijas nodarbību kursu, kā arī 20 sāls istabas apmeklējumus, kas kopumā izmaksā 980 eiro.  100 eiro ir atlikumā no iepriekš saziedotjiem līdzekļiem, tādēļ trūkstošā summa ir 880 eiro. Ģimenei šādi līdzekļi nav, tādēļ viņi lūdz palīdzību. 

Palīdzēsim Oskaram! 

Projekts ievietots portālā 23.11.2018

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Amandai Dzerkalei

Aprūpe mājās

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €