Seko mums Šodien saziedoti jau 205.00 €

Atkārtota palīdzība Normundam Saulem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem. Šobrīd terapija ir pārtraukta un tiek pielietota cita, valsts apmaksāta ārstēšana. Atlikušie līdzekļi tiks izmantoti pēc nepieciešamības medicīniskām vajadzībām. 

Normundam no Liepājas ir 47 gadi, viņam ir 3 bērni. Vecākā meita jau ir pieaugusi, bet jaunākajiem bērniem ir 15 un 17 gadi. Normunds ir aktīva dzīvesveida piekritējs, nodarbojies ar skriešanu, riteņbraukšanu, bērni izvadāti pa visdažādākajām Latvijas vietām. Normunds ir mācījies Kazdangas Lauksaimniecības tehnikumā. Pēdējos 6 gadus strādāja kokmateriālu apstrādes uzņēmumā, līdz brīdim, kad veselības stāvoklis ņēma virsroku, un Normunds vairs nebija spējīgs veikt darba pienākumus.

Sastopoties ar pirmo simptomu - sapampušu kaklu, Normunds, gluži kā ikviens cilvēks, cerēja, ka tas vienkārši pazudīs. Tomēr tā nenotika un Normunds devās uz slimnīcu pārbaudīties. Liktenis gandrīz vai centās noslēpt patiesību, jo slimnīcās tobrīd nebija iespējams veikt pārbaudes koronavīrusa ierobežojumu dēļ. Kad beidzot bija iespējams tikt pie izmeklējumiem, tad atklājās prātam neaptverama diagnoze - audzējs kaklā ar metastāzēm plaušās.

Izejot gan neskaitāmus ķīmijterapijas kursus, gan staru terapiju, Normunds vienmēr spēja saglabāt savu optimismu, gribasspēku un zelta maliņas atrašanu pat vistumšākajos brīžos. Normunds ir saglabājis savu cīņas garu un apņemšanos pieveikt šo briesmīgo diagnozi.

Pērn vasar izmeklējumi uzrādīja slimības saasināšanos, kas ārstu konsīlijam lika mainīt ārstēšanu un nozīmēt imūnterapijas medikamentu Pembrolizumab, kas ir valsts apmaksāts medikaments, bet ne Normunda diagnozei. Ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 3860 eiro. Pirmās 3 devas iegādātas ar draugu palīdzību, nepilnām 6 devām ziedojumos piesaistīts pērn, bet šogad nepieciešami vēl 24 868,81 eiro, lai turpinātu ārstēties. Normundam šādu līdzekļu nav, viņa vienīgais iztikas avots ir valsts izmaksātā invaliditātes pensija. Taču Normunds ir optimists, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Normundam!

Projekts ievietots portālā 16.01.2023

Projekts noslēgts 17.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 054 185.45 €