Seko mums Šodien saziedoti jau 439.00 €

Atkārtota palīdzība Lindai Silai (2018)

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Pirms 17 gadiem Linda, būdama tikai 16 gadus veca, cieta satiksmes negadījumā, kura sekas viņa izjūt vēl šodien. Pēc nelaimes Linda 19 dienas pavadīja reanimācijā, pēc tam 3 mēnešus gulēja, nespējot pakustēties, jo labā iegurņa kauli bija sadragāti drumslās. Linda ir pārcietusi jau 25 operācijas, mācījusies no jauna staigāt, panākusi, ka viņa ir pirmā, kurai Baltijā veikta muguras smadzeņu stimulatora implantācija. Neskatoties uz sāpēm un grūtībām, Linda pabeidza mācības, pārsteidza visus strādājot par pārdevēju, 2008. gadā ar sēdvolejbola komandu piedalījās paraolimpiskajās spēlēs Pekinā.

Šobrīd Lindai ir 33 gadi un pēdējos gadus Linda dzīvo Rīgā. Lindai joprojām ir nejūtīga daļa labās kājas un gūža, kā arī mokošas sāpēs kājas lejas daļā. Ar ziedotāju atbalstu jau vairākkārt palīdzējām Lindai nodrošināt pretsāpju medikamentus. Pirms vairākiem gadiem Lindai Vācijā tika veikta speciāla  pumpja implantācija, kas automātiski nodrošina pretsāpju līdzekļa ievadīšanu un komplektā ar muguras smadzeņu stimulatoru, ļauj dzīvot bez sāpēm. Diemžēl pērnā gada maijā Lindai muguras smadzeņu stimulatoru nācās izņemt, jo tas bija radījis vēdera priekšējās sienas iekaisumu, augustā tika veikta vēl viena operācija.

Lindas ikdiena turpinās cīnoties ar stiprām sāpēm. Sāpju mazināšanai Lindai nozīmētas stipras pretsāpju un nomierinošas zāles lielās devās, kas mēnesī izmaksā līdz pat 550 eiro mēnesī, Lindai šādu līdzekļu nav. Tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību vēl vismaz pusgada garumā.  Linda turpinās cīnīties par iespēju veikt valsts apmaksātu operāciju, lai implantētu muguras smadzeņu stimulatoru, kas komplektā  ar speciālo pumpi būs risinājums sāpju novēršanai, taču ,līdz šim brīdim tas nav izdevies. Dzīve bez mokošajām sāpēm ir Lindas lielākais sapnis!

Palīdzēsim Lindai! 

Projekts ievietots portālā 02.08.2018

Projekts noslēgts 26.10.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība māsiņām Katrīnai un Martai

Palīdzība Didzim Lukašunam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 054 185.26 €