Seko mums Šodien saziedoti jau 1,551.50 €

Atkārtota palīdzība Ksenijai Pavlovai (2017)

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ksenijai 2018. gadā ir nozīmēts nākošais ārstniecības kurss, tādēļ atvērts jauns ziedojumu piesaistes projekts. Neizlietotie 1 298.73 eiro tiks izlietoti jaunā kursa ietvaros. 

Ksenijai no Daugavpils ir 22 gadi. Pirms 4 gadiem viņai tika atklāts ļaundabīgs audzējs - muguras ādas melanoma.

Ksenija ziedotāju palīdzību lūdza jau 2015. gada decembrī un pateicoties saziedotajiem līdzekļiem, Ksenijai bija iespēja ārstēties. Rezultāti ir iepriecinoši, jo no 20 metastāzēm plaušās, kas bija ārstēšanās sākumā, šobrīd ir palikušas tikai 6 metastāzes. Ārstu konsīlijs ir lēmis, ka šī ārstniecība ir jātuupina, jo Ksenijai ir ievērojami uzlabojumi.

Paralēli ārstniecībai, Ksenija dzīvo un turpina piepildīt savus sapņus. Viņa ir apguvusi gan veterinārsta palīga, gan medmāsas palīga specialitāti. Šobrīd Ksenija ir uzsākusi mācīties par medmāsu un strādā veterinārajā klīnikā par vetārsta asistenti. Ksenija ļoti mīl dzīvniekus. Viņai pašai ir trīs mājdzīvnieki - divi suņi un viens kaķēns, kuriem viņa nespēja paiet garām uz ielas pamestiem.

Lai dzīvotu, Ksenijai jāārstējas. Viņai nepieciešamās zāles Vemurafenibum maksā ļoti dārgi, viņa tās nevar nopirkt. Valsts piekritusi palīdzēt 14 228 eiro apmērā, katru otro mēnesi no saviem līdzekļiem jāmaksā no 7346 līdz 9184 eiro. Kopsummā ārstniecībai gada garumā Ksenijai nepieciešami 51 432 eiro. 4033 eiro Ksenijai pēc ģimenes lūguma novirzīti no novadniekam Jurijam Bērziņam saziedotajiem, bet neizlietotajiem līdzekļiem, tādēļ Ksenijai gadā nepieciešamā summa ir 47399 eiro. Ksenijai ir iespēja izveseļoties un mēs varam palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 09.12.2016

Projekts noslēgts 12.03.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsta programma PLECS

Baltais fonds

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Aprūpe mājās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

337 698.09 €