Seko mums Šodien saziedoti jau 170.00 €

Atkārtota palīdzība Innai Panteļejevai

Innai no Jelgavas ir 47 gadi, ģimenē izaudzināta meita un sagaidīti 3 mazbērni. Inna vairāk nekā 20 gadus strādājusi rūpnīcā par metinātāju, taču jau gandrīz gadu Inna vairs nestrādā smagas slimības dēļ.
Innai pirms gada tika atklāts krūts vēzis, viņa pārcietusi vairākas ķīmijterapijas un starošanu, tomēr slimība progresē. Ārsts šobrīd Innai nozīmējis imūnterapiju ar Atezolizumab. Šis medikaments nav valsts apmaksāts, ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 3760 eiro šo zāļu iegādei. Pirmā deva iegādāta par ģimenes līdzekļiem, vairāk kā 2 kursiem Innai saziedoja pērn, bet vēl nepilniem 2 kursiem trūkst 8206,50 eiro. Ja izmeklējumi uzrādīs labus rezultātus, tad šī terapija būs jāturpina. Šādi līdzekļi ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Innai!

Projekts ievietots portālā 04.01.2023

Projekts noslēgts 17.07.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atmīnēšanas robots LABAIS

Palīdzība Danai Indriksonei

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 439.13 €