Seko mums Šodien saziedoti jau 821.00 €

Atkārtota palīdzība Ingai Gūtmanei (Ķēniņai)

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Ingai šīs zāles ir atceltas, palīdzība tiks sniega citu medikamantu apmaksai un aprūpes preču iegādē. 

Ingai no Rīgas ir 49 gadi. “Līdz 43 gadu vecumam dzīvoju laimīgu un piepildītu dzīvi. Man ir mīlošs vīrs un divas meitiņas - 13 un 15 gadus jaunas pusaudzes, kuras ļoti mīlu. Reti slimoju un uzskatīju, ka mana veselība ir spēcīga un nesatricināma”, stāsta Inga.

Kad pirms 6 gadiem viņai pienāca uzaicinājums uz valsts apmaksātu vēža profilaktisko pārbaudi, viņa apzinīgi to veica. Tā kā analīzes uzrādīja izmaiņas, tad tika ieteikts konsultēties pie onkologa. Inga vēl joprojām atceras ārsta vārdus: līdz vēzim te vēl ir tālu! Inga bija atvieglota, ka pie ārsta vērsusies savlaicīgi un onkoloģiska saslimšana laikus tiks novērsta. Gāja laiks, pārbaude pēc pārbaudes, rezultātā, pirms 3 gadiem tika atklāts dzemdes kakla vēzis pirmajā stadijā. Sekoja ārstniecība – ķīmijterapijas, staru terapija, operācija.

Jau pirms nepilna gada Inga vērsās pēc līdzcilvēku palīdzības valsts neapmaksātu zāļu iegādei. Tāda pati situācija ir arī šobrīd, kad Ingai ģenētiskajās analīzes apstiprināta jūtība uz medikamentu Keytruda, kas arī Ingas gadījumā nav valsts apmaksātas. Arī individuālā zāļu kompensācija Ingai ir atteikta. Ik pēc 3 nedēļām Ingai vajadzīgi 4063,24 eiro. 8080,22 eiro ir atlikumā no iepriekš saziedotajiem līdzekļiem, tādējādi Keytruda iegādei līdz gada beigām nepieciešami vēl 44695,64 eiro. 

Veselības stāvokļa dēļ Inga bija spiesta pamest darbu, kuru strādāja 15 gadus. Viņai ir noteikta 1. invaliditātes grupa. Ingas vīrs ir vienīgais pelnītājs ģimenē, viņš ir liels atbalsts Ingas cīņā ar smago slimību. Pēc 23 gadus kopdzīves viņi šajā pavasarī attiecības noformēja oficiāli.  

“Es ticu, ka viss ir iespējams un sekos mana uzvara! Man palīdz nepadoties mana mīļā ģimene, radi, draugi, bijušie kolēģi. Esmu iepazinusi daudzus līdzcilvēkus, kas ir kļuvuši par manu lielo emocionālo atbalsta ģimeni, kuri dod man spēku izmisuma brīžos, kad rokas pavisam nolaižas un, tad es atkal saņemos, cīnos un nepadodos. Es izturēšu visas grūtības, lai dzīvotu un vēlos vērsties pie sabiedrības pēc palīdzības ar lūgumu ziedot līdzekļus, lai varu izārstēties un redzēt, kā aug manas meitiņas,” stāsta Inga.

Palīdzēsim Ingai!

 

Projekts ievietots portālā 29.04.2022

Projekts noslēgts 01.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Palīdzība Gundegai Vainovskai

Palīdzība sirmgalvjiem

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 364 007.67 €