Seko mums Šodien saziedoti jau 1,215.00 €

Atkārtota palīdzība Edītei Borisovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Edīte ir radusies iespēja doties uz aprūpes centru. 

Edītei no Rīgas ir 54 gadi. Jau pusotru gadu viņa ir pilnībā aprūpējama. Edītei visu mūžu bijušas veselības problēmas, jau 8 gadus viņa vairs nestrādāja, pēdējos 2 gadus vairs nespēja iziet no mājas. Edītei ir iedzimta muskuļu distrofija, kas pēdējos gados strauji progresējis - nespēks, nespēja  pārvietoties, tūsku kājās un elpošanas grūtības.

Jau pusotru gadu Edīte ir pieslēgta mākslīgajai plaušu ventilācijai, viņai ievietota traheostoma, viņa ir guļoša, ik pēc 2 stundām viņai jāmaina poza. Edītes 85 gadus vecā mamma no visas sirds būtu gatava aprūpēt meitu mājas apstākļos. Mamma Edīti 3 gadu vecumā adoptēja no bērnunama, gādāja un audzināja viņu kā savu pašas bērnu, taču šobrīd meitu aprūpēt nav viņas spēkos. Pēc 2 mēnešiem slimnīcā Edīte nonāca privātā aprūpes iestādē SIA Cilvēks, kur pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem un ģimenes līdzekļiem tiek aprūpēta jau vairāk kā gada garumā. Mamma ir ļoti pateicīga par šo iespēju Edītei būt 24 stundas diennaktī mediķu uzraudzībā, pateicoties tam Edītes stāvoklis ir uzlabojies un viņa var doties uz pansionātu. Edīte šobrīd ir iestājusies rindā uz pansionātu, taču gaidīšana var aizņemt apmēram vairākus mēnešus. Līdz pansionātam Edīte turpinās uzturēties aprūpes iestādē SIA Cilvēks, kur ik mēnesi nepieciešami vismaz 2000 eiro, 5 mēnešiem kopā - 10 000 eiro. 

Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 15.01.2024

Projekts noslēgts 14.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Karo droši!

Pirms lido, iestādi koku!

Par Ukrainas uzvaru!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 782 093.54 €