Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atkārtota palīdzība Dzintrai Treimanei 2023

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Atskaite tiks publicēta mēneša laikā kopš rēķina apmaksas. 

Dzintrai no Ķekavas novada, Baldones pagasta ir 64 gadi. Dzintra ir atsaucīga un uz palīdzību vērsts cilvēks. Viņai ir draudzīga ģimene, ir izaudzinājusi divus dēlus. Dzintra pēc profesijas ir medmāsa, lielāko darba dzīves daļu viņa strādāja Baldones slimnīcā un palīdzēja citiem, bet tagad jau vairākus gadus veselības dēļ nespēj strādāt. Darbs un piemājas zemnieku saimniecība bija Dzintras sirdslieta. Bet dzīve ieviesa savas korekcijas.

Pirms vairāk kā 10 gadiem Dzintrai atklāja ļaundabīgu zarnu vēzi, kas pēc operācijas tika veiksmīgi uzveikts. Taču pirms pāris gadiem Dzintra nonāca slimnīcā ar spēcīgām vēdera sāpēm, atklājās, ka audzējs ir atgriezies un sācis izplatīties. Slimības gaita Dzintrai ir dzīvību apdraudoša, terapija nepieciešama dzīvības funkciju uzturēšanai pēc vitālām indikācijām Dzintrai nozīmēta ārstēšana ar jaunākās paaudzes medikamentu Everolimus (afinitor), ko diemžēl valsts neapmaksā. Viens mēneša kurss izmaksā 2450 eiro mēnesī, līdz gada beigām 8 kuriem kopā vajadzīgi 20 320 eiro. Pateicoties ziedotāju atbalstam Dzintra jau saņēma vairākus zāļu kursus, pēc kuriem stāvoklis ir uzlabojies, tad šobrīd ārsts ir nozīmējis zāles turpināt. Dzintra vēršas ar lūgumu pie līdzcilvēkiem viņai palīdzēt iegādāties medikamentus, jo tik lielu līdzekļu ģimenei nav.

Palīdzēsim Dzintrai!

Projekts ievietots portālā 02.05.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Justīnei Skrebai

Palīdzība Dināram Kalniņam

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €