Seko mums Šodien saziedoti jau 2,061.53 €

Atkārtota palīdzība Denisam Karginam

Denisam no Liepājas ir 19 gadi. Viņš mācās 11. klasē, taču atšķirībā no saviem vienaudžiem, viņš uzdoto atbild mutiski vai iesniedz datorrakstā, jo viņa rokas neklausa un viņš nespēj pats rakstīt vai ēst. Puisim ir bērnu cerebrālā trieka, ko izraisījis agrīns organisks centrālās nervu sistēmas bojājums. Lai arī Denisa gaita ir nestabila, tomēr Deniss spēj pats staigāt un ir iemācījies peldēt, un visiem par brīnumu - arī slidot. Deniss ne tikai trenējas slidošanu, bet arī ir piedalījies sacensībās un dažādos ledus šovos.  Denisa sapnis ir piedalīties paraolimpiskajas spēlēs. 

Denisa panākumi bijuši iespējami, pateicoties neatlaidīgai rehabilitācijai, kas gadu gaitā ir veikta ar vecāku un līdzcilvēku atbalstu, taču tos nepieciešams turpināt. Pērn saziedotos un neizlietotos līdzkeļus 1898.50 eiro apmērā Deniss lūdza Ziedot.lv novirzīt savas krustmātes Tatjanas Andrejevas, kura slimo ar limfonu, ārstēšanai. Tomēr viņam pašam ir svarīgi turpināt rehabilitāciju. Tādēl viņs lūdz ziedotāju palīdzību. 

Denisam jāturpina nozīmētais intensīvais rehabilitācijas kurss centrā “Poga”, kas ietver ļoti vērtīgas un unikālas terapijas, kas var dod uzlabojumus, kurus ar citām metodēm sasniegt nav iespējams. Tā piemēram, īpašas fizioterapijas nodarbības ar TherraSuit elementiem, kas paredz intensīvu fizioterapiju 3 stundu garumā ar speciāla tērpa pielietošanu, kas fiksē ķermeni un efektīvi stimulē nervu sistēmu.  Metode balstīta uz zinātnieku izveidotu kosmonautu tērpu, kas laika gaitā tika uzlabots un pielāgots neiroloģisko pacientu ārstēšanā. Paralēli iekļautas ergoterapijas nodarbības un neirologa konsultācijas. Kurss paredz līdz pat 4 stundu ilgas nodarbības ik dienu 19 dienu garumā, kas izmaksā 1865 eiro. 

Papildus Denisam nepieciešamas smadzeņu treniņa nodarbības (neurofeedback – neiroloģiski atgriezeniskās saites metode) vienu reizi mēnesī, kas gada laikā izmaksā līdz 420 eiro, kā arī delfīnterapija Minskas delfinārijā, kas izmaksā 1183 eiro. Deniss plāno studēt  datorzinības, tādēļ viņš lūdz arī ziedotāju palīdzību datora iegādē. Tā kā roku kustības Denisam ir ierobežotas, viņa vienīgā iespēja mācību vielas apguvē un mājasdarbu iesniegšanā ir datorraksts.

Lai nodrošinātu Denisam nepieciešamos rehabilitācijas pakalpojumus un datora iegādi nepieciešami 3468 eiro. Palīdzēsim Denisam! 

Projekts ievietots portālā 30.05.2018

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

730 123.15 €