Seko mums Šodien saziedoti jau 21,310.77 €

Atkārtota palīdzība Deividam Grisenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Deividam ir 26 gadi, viņš ar sievu, savu jaundzimuši dēliņu un 4 gadus veco meitiņu dzīvo Talsu novada Stendē. Deividam kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka un noteikta 1.invaliditātes grupa. Viņš tikai nedaudz viņš spēj  pats nostāvēt kājās, arī uzkāpt pa kāpnēm, ja ir kāds, kas palīdz un atbalsta, tomēr lielākus attālumus viņš pārvar pārvietojoties ratiņkrēslā. Deivida sapnis ir vairāk staigāt pašam, būt mazāk atkarīgam no citiem

Gaitas stabilizēšanai, kāju muskuļu vājuma un stīvuma sajūtas mazināšanai, kā arī slodzes tolerances uzlabošanai Deividam rekomendētas regulāras fizioterapijas un ergoterapijas nodarbības. Katra no tām maksā 20 eiro. Deivids ir ļoti motivēts rehabilitācijai un ir gatavs ik nedēļu mērot ceļu uz Kuldīgas slimnīcas rehabilitācijas nodaļu, lai divas stundas pēc kārtas vingrotu un vēl stundu darbotos ergoterapeita vadībā. Gadu ilgai rehabilitācijai nepieciešami 3000 eiro.

Palīdzēsim Deividam!

Projekts ievietots portālā 02.07.2022

Projekts noslēgts 21.11.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 867 811.77 €