Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atkārtota palīdzība Betijai Reingolcei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Betijai nepieciešamā summa ir saziedota.

Betijai ir 7 gadi. Meitenīte piedzima priekšlaicīgi - 11 nedēļas pirms noliktā laika, kā rezultātā attīstījās kustību traucējumi. Meitenīte pati nerāpo, neceļās kājas, un dažādas aktivitātes var veikt tikai ar asistēšanu. Pirms 3 gadiem tika piedzīvota arī operācija abām kājām un rokām.

Betijai patīk grāmatas, īpaši enciklopēdija par dzīvnieku pasauli, ļoti patīk spēlēties ar lellēm un likt puzles, šobrīd viņa apmeklē bērnudārzu un ikdienā apmeklē dažādas terapijas, masāžu un osteopātu. 

Speciālisti Betijai iesaka apmeklēt speciālu “Therasuit” fizioterapijas kursu rehabilitācijas centrā un GEO gaitas robota nodarbības, gadā terapijas kurss izmaksā 7620 eiro. Betija nav vienīgais bērns ģimenē, tāpēc ģimene finansiāli nevar atļauties apmaksāt visas nepieciešamās terapijas.

Palīdzēsim Betijai kļūt stiprākai un patstāvīgākai savās kustībās!

 

Projekts ievietots portālā 13.07.2023

Projekts noslēgts 07.10.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Antonam Lastovskim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €