Seko mums Šodien saziedoti jau 920.00 €

Atkārtota palīdzība Anatolijam Daņiļinam

Paldies visiem ziedotājiem par atbalstu! Anatolija stāvoklis ir uzlabojies un šīs zāles turpmāk vairs nebūs jālieto. Neizlietotie ziedojumi tiks izmantoti citos līdzīgos gadījumos. 

Mūsu palīdzību lūdz Anatolijs no Rīgas. Viņam ir 62 gadi, viņš dzīvo kopā ar sievu, sievas māti un dēlu, kurš šobrīd studē. Anatolijs ir absolvējis Rīgas Aeronavigācijas institūtu, ieguvis grādu Vēstures un filozofijas fakultātē. Anatolijam ir plaša darba pieredze - viņs strādājis civilās aviācijas jomā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, tur saņēmis virsnieka pakāpes. Pēc tam ilgus gadus viņš darbojās privātajā sektorā kā menedžeris. Brīvajā laikā Anatoliju interesē grāmatas un kino. Taču ierasto dzīvi pārtrauca nopietnas veselības problēmas. 

Pagājušajā ziemā Anatolijs saņēma biedējošu diagnozi -  aizkunģa dziedzera vēzi ar metastāzēm aknās. Ārstēšana tika uzsākta nekavējoties, taču, spriežot pēc jaunākajiem izmeklējumiem, slimība diemžēl joprojām progresē. Ārstu konsīlijs nolēmis mainīt ārstēšanas taktiku, tāpēc izrakstīti medikamenti, kas nav valsts apmaksāti. Ik mēnesi Anatolijam nepieciešami 1356 eiro, 6 mēnešu kursam kopā nepieciešami 8 136 eiro. Pērn viņam saziedoti 5975,06 eiro, šobrīd trūkst 1938,90 eiro. 

Slimība ir būtiski pasliktinājusi Anatolija dzīves kvalitāti, veselības stāvokļa dēļ viņš vairs nespēj pilnvērtīgi dzīvot. Anatolijs vairs nevar strādāt, tāpēc līdzekļu, lai atļautos dārgos medikamentus, ģimenei nav.  

Palīdzēsim!

 

Projekts ievietots portālā 19.01.2024

Projekts noslēgts 06.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Alanam Šulcam

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Onkoloģijas pacientiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 798.54 €