Seko mums Šodien saziedoti jau 8,919.50 €

Atkārtota palīdzība Aleksandram Taraškēvičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksandram nepieciešamā summa saziedota.

Aleksandram no Rīgas ir 18 gadi. Jaunietim ir Dauna sindroms. Aleksandrs un viņa ģimene ir ļoti pateicīgi ziedotājiem, kas nesavtīgi ir ziedojuši savus līdzekļus un palīdzējuši jaunietim rūpēties par veselību, apmeklēt speciālistus un rehabilitāciju. Aleksandrs vēl arvien nepagurstoši apmeklē attīstošās nodarbības un gūst lieliskus rezultātus. Pateicoties smagajam speciālistu darbam, ģimenei un paša Aleksandra motivācijai, viņš runā un spēj komunicēt ar līdzcilvēkiem. Paralēli nodarbībām pie logopēda – defektologa, Aleksandram nepieciešamas regulāras fizioterapijas nodarbības un osteopāta konsultācijas, jo jaunietim ir nopietnas problēmas ar muguru.

Savā ikdienā Aleksandrs ir pozitīvisma pārņemts, ar prieku dodas uz nodarbībām un iepriecina savu ģimeni ar jauniem sasniegumiem. Arī nākamajā gadā Aleksandram ļoti nepieciešams mūsu draudzīgais plecs, jo gada rehabilitācijas nodarbībām, logopēdam - defektologam un osteopātam nepieciešami 2430 eiro. Jaunieša ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Aleksandram!

Projekts ievietots portālā 23.12.2022

Projekts noslēgts 01.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Ernestam Žegodam

Ukrainas cilvēkiem!

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 886.94 €