Seko mums Šodien saziedoti jau 556.00 €

Atbalsts Veronikai Vaļdenai

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā Rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina
Gadā nepieciešami: 2800 lati

Veronika Vaļdena, dz.g. 2000., Zilupes novads 

 Veronika piedzima priekšlaicīgi, 30.- 31. grūtniecības nedēļā, otrā no dvīņiem. Pusotra gada vecumā meitenītei tika uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska diplēģija.

Vecāki iegulda visus spēkus, lai meitas veselība uzlabotos. Meitene saņem regulārus rehabilitācijas kursus rehabilitācijas centros un vecāki nodarbojas ar meiteni mājas apstākļos.

Veronika mācās skolā, apmeklē mūzikas skolu. Viņa ir ļoti dzīvespriecīga un vēlas skriet kopā ar vienaudžiem, māsu, bet diemžēl viņai tas sagādā grūtības.

Veronikai ir nepieciešama rehabilitācija Starptautiskajā Rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina.

 Lai palīdzētu Veronikai gadā nepieciešami 2800 lati.

Projekts ievietots portālā:  01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 279.17 €