Seko mums Šodien saziedoti jau 476.00 €

Atbalsts Valērijai Širokovai

Mērķis: rehabilitācija NRC "Vaivari", delfīnterapija.
Gadā nepieciešami: 2467 lati.

Valērija Širokova, dz.g. 2007., Rīga 

 Valērija ir dzīvespriecīga, zinātkāra meitenīte. Patīk būt bērnu sabiedrībā, ļoti mīl dzīvniekus. Valērijai 11 mēnešu vecumā uzstādīja diagnozi -  organisks CNS bojājums. Psihomotorās un valodas attīstības aizture.

Pēc vairākiem rehabilitācijas kursiem Gaiļezerā,  NRC Vaivari un Baltezera sanatorijā Valērija sāka staigāt. Tā bija vislielākā laime meitenītes un viņas māmiņas dzīvē.
Bet joprojām Valērija nespēj pilnvērtīgi dzīvot. Viņa ātri nogurst, nevar kāpt pa kāpnēm, skriet un lekt.  Meitenīte nerunā.

Visi ģimenes ietaupījumi aiziet, lai nodrošinātu nodarbības pie logopēda, fizioterapeita un Valērija saņemtu masāžas. Ar to meitenītes pilnvērtīgai attīstībai ir par maz.

Valērijai ļoti nepieciešams vienu reizi gadā saņemt:
- rehabilitācijas kursu Nacionālajā rehabilitācijas centrā „Vaivari” - 947 Ls;
- delfinterapijas kursu, un rehabilitācijas kursu Eupatorijā sanatorijs EDKS - 1520 Ls
Gadā nepieciešami 2467 lati. 

Palīdzēsim Valērijai!


Projekts ievietots portālā: 01.01.2012., pēdējās izmaiņas 28.02.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 199.17 €