Seko mums Šodien saziedoti jau 501.00 €

Atbalsts Undīnei Ozoliņai (ziedojumi 2015. gadā pietiekoši)

Undīne Ozoliņa, dz.g. 2008., Cēsis

 Mērķis: delfīnterapija Minskas delfinārijā un rehabilitācija Latvijā.

2015. gadā Undīnei rehabilitāciju nodrošināšanai līdzekļi ir pietiekoši. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

2008. gadā vecāku un brāļa gaidīta pasaulē nāca mūsu meita un māsa Undīne. Ilgs ceļš iets līdz pareizajai diagnozei, pirmā diagnoze –nepareiza, nepareizas zāles lietotas, tagad jācīnās ar sekām. Undīne apmeklē bērnudārzu, ar bērniem saprotās labi. Pēc bērnudārza tiek apmeklēts logopēds, audiologopēds, fizioterapeits. Vēl papildus vienreiz nedēļā notiek reiterterapija un kanisterapija, smilšu terapija un mākslas terapija.  Pateicoties ziedotājiem jau divas reizes Undīne saņēmusi delfīnterapiju.  Paldies ziedotājiem! Undīne jau peldēja viena, sākusi jau spert pirmos soļus. Diemžēl nav valodas attīstība, tāpēc ļoti nepieciešama delfīnterapija.

Ģimene ļoti pateicīga ziedotājiem, jo bez viņu palīdzības terapija tik ātri diez vai būtu iespējama. Undīne katru dienu mācās ko jaunu, tomēr joprojām nespēj savas domas un sajūtas izteikt ģimenei saprotamos vārdos.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Undīnei 2015. gadā varētu nodrošināt rehabilitācijas:

  • 2 delfīnterapijas kursi – 3000 eiro;
  • baseins - individuāla terapija ar hidromasāžu – 204 eiro.

Lai nodrošinātu Undīnei rehabilitācijas pakalpojumus gadā kopā nepieciešami 3204 eiro, no kuriem 578 eiro jau ir pieejami no 2014. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2015. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2626 eiro.

Palīdzēsim Undīnei!

Projekts ievietots portālā 01.01.2015

Projekts noslēgts 14.04.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Brīvības piemineklis neredzīgiem cilvēkiem

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Olgai Romanovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

6 689 787.94 €