Seko mums Šodien saziedoti jau 4,122.60 €

Atbalsts Ukrainas tautai 2022

Iniciatīva "Uzņēmēji mieram" aicina atbalstīt Ukrainas tautu cīņā par brīvību! Ziedo, lai kara apstākļos nonākušie Ukrainas iedzīvotāji un armija saņemtu nepieciešamo palīdzību! 

Atbalsta iniciatīva “Uzņēmēji mieram” un Ziedot.lv vāc ziedojumus, lai sniegtu praktisku palīdzību un tieši tādu atbalstu, kāds visvairāk nepieciešams karadarbības skartajiem Ukrainas iedzīvotājiem.

Līdz šim, apvienojot spēkus un iesaistoties jau vairāk nekā 100 Latvijas uzņēmumiem, individuāliem uzņēmējiem un Latvijas iedzīvotājiem, uz Ukrainu nosūtītas vairāk nekā 50 kravas mašīnas ar taktisko apģērbu, medicīnas precēm, medikamentiem, pārtiku, higiēnas precēm utt. Iniciatīvai "Uzņēmēji mieram" un kontu tika saziedoti 2 500 000 eiro. Atskaiti un sīkāku informāciju meklēt šeit. Taču atbalsts Ukrainai nepieciešams visu laiku, nepārtraukti, un vajadzību ir ļoti daudz.

Šobrīd aktuālās vajadzības – aparatūra apšaudēs izpostītajām bērnu slimnīcām, medicīnas ekipējums un transports cietušo pārvadāšanai, militārais bruņojums, kā arī dažādas ikdienas vajadzības, kuras visi kopā varam palīdzēt piepildīt. 

Tavs ziedojums tiks novirzīts, lai sniegtu tūlītēju palīdzību Ukrainas cilvēkiem, reaģētu uz akūtām nepieciešamībām un organizētu kravu sagatavošanu un nosūtīšanu uz Ukrainu.

Projektu īsteno iniciatīva "Uzņēmēji mieram", plašāk lasiet šeit.

Projekts ievietots portālā 27.04.2022

Projekts noslēgts 31.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Palīdzība Alanam Šulcam

Gaismas ceļš Donbasam

Par Ukrainas uzvaru!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 755 625.74 €